W 2024 roku czeka nas kolejny baby-boom. W show-biznesie nie brakuje ciążowych cudów

2023-12-28 13:20

Stary rok jeszcze nie dobiegł końca, a już wiemy o wielu ciążach, których radosne rozwiązanie przypadnie właśnie w 2024 roku. Na swoje dzieci oczekuje wiele znanych kobiet, które będą rodzić po raz pierwszy. Część gwiazd doczeka się dziecka po latach starań i niemałych stresach. Kto urodzi w 2024?

Kto urodzi w 2024 roku?
Autor: MAREK KUDELSKI / SUPER EXPRESS/ Instagram screenshot Kto urodzi w 2024 roku?

2024 rok będzie pełen „dzieci-cudów”. Część gwiazd doczeka się dziecka po latach starań, wyrzeczeń albo stresów i kontrowersji. Są też ciąże znanych i lubianych przez internetowe mamy artystek, które przy poprzednich dzieciach stały się niemalże parentingowymi influencerkami. Czyja rodzina powiększy się w przyszłym roku? 

Wygląda na to, że kolejny rok będzie równie wypełniony narodzinami, co poprzedni. W 2023 swoje dzieci urodziły między innymi Pola Wiśniewska, Olga Bołądź i Dominika Gwit.

Spis treści

  1. Sandra Kubicka
  2. Paulina Rzeźniczak
  3. Zofia Zborowska
  4. Małgorzata Tomaszewska
  5. Hilary Duff
  6. Sienna Miller
  7. Baby boom wśród celebrytek ze znanych programów
Zosia Zborowska wspomina ciążę: "Musiałam zrezygnować z dwóch seriali, miałam czerniaka, było na mnie polowanie"

Zobacz też: Imiona urodzonych w 2022 dzieci polskich gwiazd. Nazwałybyście tak swoje pociechy?

Sandra Kubicka

Ciąża Sandy Kubickiej i Aleksandra Barona to zdecydowanie jedno z największych zaskoczeń polskiego show-biznesu w 2023 roku. On przez lata uznawany był za łamacza damskich serc. Ona otwarcie przyznawała się, że o dziecku marzyła jeszcze będąc singielką. Starania nie były łatwe, z uwagi na stan zdrowia Sandry, która od lat zmaga się z zespołem policystycznych jajników. Tym bardziej gratulujemy, że marzenie o dziecku się spełni!

Sandra Kubicka
Autor: MARCIN WZIONTEK/ SUPER EXPRESS Sandra Kubicka

Paulina Rzeźniczak

Paulina Rzeźniczak nie ma łatwej ciąży. Pierwsze dziecko poroniła, co zbiegło się dodatkowo ze śmiercią synka jej męża ze związku z Magdaleną Stępień. Na szczęście mimo różnych medialnych nastrojów wokół Jakuba Rzeźniczaka, żona piłkarza oczekuje na zdrową córeczkę, która urodzi się na początku 2024 roku. 

Zofia Zborowska

Zofia Zborowska to ulubienica młodych mam, zwłaszcza tych, które obserwują ją w mediach społecznościowych. Mama 2-letniej Nadzi chętnie dzieli się swoim macierzyństwem na Instagramie, pokazując odlukrowane, ale też pełne humoru życie z małym dzieckiem. 

Pierwsza ciąża Zofii nie była łatwa. Wykryto u niej zmianę nowotworową skóry. Czerniak został na szczęście z powodzeniem usunięty. 

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska jest już mamą 6-letniego chłopca o imieniu Enzo. Prezenterka ma za sobą dwa małżeństwa. Drugie z Ahmetem Seyfi Yigit Tarcim z Turcji rozpadło się niedawno, w 2022 roku. Być może dlatego wieść o ciąży Tomaszewskiej była dość dużym szokiem w mediach. Ojcem jej drugiego dziecka jest jednak nowy partner życiowy kobiety, którego tożsamości Tomaszewska nie chce ujawniać.

Hilary Duff

Znana z hitowych komedii romantycznych aktorka oczekuje na swoje czwarte dziecko. 36-letnia Hilary jest już mamą trójki dzieci. Z Matthew Komą ma dwie córki, 2-letnią Mae i 4-letnią Banks. Ma także syna o imieniu Luca, który ma 11 lat. Jego ojcem jest pierwszy mąż aktorki, Miki Comrie.

Sienna Miller

To będzie drugie dziecko angielskiej aktorki. Gwiazda ma już 11-letnią córkę Marlowe ze swoim byłym, Tomem Sturridgem. Ojcem drugiego dziecka Sienny jest jej obecny partner, 26-letni Oli Green.

Baby boom wśród celebrytek ze znanych programów

Baby boom dotyczy nie tylko ścisłego show-biznesu. W 2024 swoje dzieci urodzi też wiele celebrytek znanych z uwielbianych przez Polaków programów. Na dzieci oczekują Marta Paszkin i Anna Derbiszewska znane z programu "Rolnik szuka żony". Wieść o drugiej ciąży ogłosiła też Monika Żochowska z "Żon Warszawy". W 2024 roku swoje pierwsze dziecko przywita też gwiazda programu „40 kontra 20” Katarzyna Kilanowska.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza