Wersow i Fritz pokazali twarz córeczki. Dumna mama wyznała, do kogo jest bardziej podobna

2023-06-28 11:22

Weronika Sowa i Karol Wiśniewski 19 czerwca na świecie powitali swoje pierwsze dziecko – małą Maję. Teraz para zdecydowała pochwalić się tym, jak wygląda ich pociecha. Do sieci wrzucili uroczy filmik z pobytu w szpitalu i powrotu do domu oraz kilka uroczych rodzinnych kadrów.

Wersow i Fritz pokazali twarz córeczki. Dumna mama wyznała, do kogo jest bardziej podobna
Autor: Screenshot YouTube @WERSOW Wersow i Fritz pokazali twarz córeczki. Dumna mama wyznała, do kogo jest bardziej podobna

Kilka dni temu informowaliśmy, że Wersow i Fritz zostali rodzicami. Szczęśliwi świeżo upieczeni rodzice przekazali tę radosną nowinę w Dniu Ojca. Pochwalili się także uroczym kadrem rączki dziewczynki. Teraz poszli o krok dalej dzieląc się intymnymi kadrami ze szpitala i pięknymi rodzinnymi zdjęciami, na których pokazują Majeczkę w całej krasie.

Skala Apgar - ile punktów i za co dostaje noworodek?

Wersow i Fritz pokazują twarz córeczki. Urocze kadry ze szpitala

Weronika na swoim kanale na YouTube pokazała ponad dwudziestominutowy filmik z pobytu ze szpitala. Relacjonuje na nim sam wyjazd z domu do porodu, przygotowania do cesarskiego cięcia, pierwsze chwile córeczki z tatą (kangurowanie), opiekę nad maleństwem w pierwszych dobach oraz powrót całej rodziny do domu.

Jak przekazała na filmie Wersow jej córeczka zaraz po narodzinach dostała 10 punktów w skali Apgar, mierzyła 50 cm i ważyła 2820 g. Jeśli zaś chodzi o podobieństwo do rodziców, Weronika uważa, że zdecydowanie maleńka jest bardziej podobna do taty. Z resztą od początku tak obstawiała.

Gdy zmęczona mama odpoczywała po cesarskim cięciu, szczęśliwy tata przejął całą opiekę nad córeczką i widać świetnie sobie w tym zadaniu radzi. Przyznał tylko, że Majeczka jest wielkim głodomorem i wtedy musi oddawać ją mamie. Weronika karmi ją piersią, ale jak przyznaje nie jest to takie proste zdanie.

„Udało się ją nakarmić z piersi. Co prawda nie jest to takie proste, jakby się wydawało, ale idzie nam to” – powiedziała Wersow.

Mała Maja jest już w domu. Pierwsze rodzinne zdjęcia

Z kolei Karol Wiśniewski na swoim kanale opublikował urocze nagranie, na którym pokazuje, jak pieski influencerów Burza i Chmurka zareagowały na widok dziewczynki.

Na tym jednak nie koniec słodkich kadrów z maluszkiem. Na Instagramie Weroniki pojawiły się pierwsze fotki z rodzinnej sesji. Nie zabrakło na nich oczywiście uroczych pupilów pary, dla których nowy członek rodziny jest prawdziwą rewolucją. Obserwatorzy Wersow i Fritza nie szczędzili parze komplementów.

„Cudowna rodzinka”.

„To dziecko jeszcze nie wie jakie ma szczęście”.

„Ale cudowni!!!” - pisali.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza