Wspieramy #MamyWkoronie - dołącz do akcji

2020-03-30 17:06

Na czas pandemii koronawirusa wstrzymano porody rodzinne. Kobiety, u których zbliża się termin porodu, obawiają się, że w tych trudnych chwilach będą zdane same na siebie. A my mówimy: #MamyWkoronie - nie jesteście same! Są z Wami tysiące kobiet i setki położnych. Żadna z Was nie urodzi sama.

#mamywkoronie
Autor: Ksenia Potępa

Panująca pandemia koronawirusa to szczególnie trudny czas dla kobiet w ciąży, które muszą martwić się nie tylko o siebie, ale też o dziecko, które niedługo przyjdzie na świat.

Sen z powiek przyszłym mamom spędza również wizja samotnego porodu. Z powodu koronawirusa porody rodzinne zostały wstrzymane. Zakazano też odwiedzin na oddziałach giekologiczno-położniczych, co dodatkowo potęguje strach przed porodem.

#MamyWkoronie - jest nas więcej! Wspólnie przetrwamy ten trudny czas.

Zachęcamy każdą mamę, która została zmuszona urodzić dziecko w czasach epidemii do dzielenia się swoimi doświadczeniami, do podtrzymywania na duchu kobiet, które mają to dopiero przed sobą. Pokażmy, że my - kobiety jesteśmy razem i  zawsze możemy liczyć na swoje wsparcie.

Piszcie o swoich doświadczeniach pod artykułem, na naszym Facebooku, Instagramie, a także na swoich profilach w social mediach. Swoje historie możecie opowiedzieć również w listach do redakcji, na które czekamy tutaj.

Nie zapomnijcie o hashtagu #MamyWkoronie

Wspieramy #MamyWKoronie
Autor: Ksenia Potępa Link: Nie mogę, trzymam dziecko