Założyła niemowlakowi buty na obcasie. Internauci nie mogli uwierzyć w to, co widzą

2024-04-08 13:27

Nigdy nie jest za wcześnie, by nauczyć się chodzić na obcasach? Wiele osób nie zgodzi się z tym stwierdzeniem. Pewna mama podzieliła się na TikToku nagraniem, na którym jej niemowlak ma na sobie czerwone buciki na obcasie. W komentarzach wybuchła dyskusja.

Założyła niemowlakowi buty na obcasie. Internauci nie mogli uwierzyć w to co widzą
Autor: TikTok/@gracelockett7 Założyła niemowlakowi buty na obcasie. Internauci nie mogli uwierzyć w to co widzą

Buty na obcasie dla niemowlaka? Mama z TikToka pokazuje

TikTokerka publikująca pod nickiem @gracelockett7 jakiś czas temu udostępniła filmik, który wywołał niemałą burzę. Na nim możemy zobaczyć jej córeczkę w czerwonych butach na obcasach. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jest ona jeszcze... niemowlakiem. Dziewczynka jeszcze nie nauczyła się chodzić. Na tę chwilę potrafi jedynie wstawać, trzymając się w międzyczasie mebli. Mama dziewczynki nie kryje, że kiedy tylko zobaczyła te buciki w sklepie internetowym, aż oczy się jej zaświeciły. W opisie nagrania napisała:

Niech ktoś zabierze mi dostęp do mojego konta Amazon

Nagranie rozniosło się błyskawicznie po sieci. Na tę chwilę odtworzone zostało przeszło 16,4 miliona razy. Oprócz tego 2,6 miliona osób polubiło je, a 22,6 tysiąca internautów zostawiło komentarz. Nie każdemu spodobało się zakładanie niemowlakowi butów na obcasach. Znalazło się sporo osób, które bały się o bezpieczeństwo jej malucha. Część osób jednak jest zakochana w butkach, które ma na sobie dziewczynka i wcale nie dziwi się mamie, że postanowiła jej je kupić i założyć

Filcowe buty na prezenty

Internauci podzieleni. Jedni zachwyceni, inni przerażeni

W komentarzach pod nagraniem wybuchła niemała burza. Część internautów wręcz rozpłynęła się na widok niemowlaka w czerwonych bucikach z kokardkami i na obcasach. Niektórzy porównywali je nawet do rubinowych pantofelków Dorotki z "Czarnoksiężnika z Krainy Oz". Wiele osób na widok dziewczynki stwierdziło, że samo chętnie kupiliby takie buciki zarówno własnemu dziecku, jak i na prezent dla malucha rodziny czy przyjaciół. Jedna z internautek stwierdziła:

Aktualnie nie znam teraz nikogo, kto miałby córeczkę, ale gdy tylko to się zmieni, będę miała gotowy prezent

Niektórzy to nagranie potraktowali, jak komedię, pisząc w komentarzach, że najzabawniejszy jest fakt, że dziewczynka nie ma pojęcia, że śmieją się z niej, a nie z nią. Inni nie mogli powstrzymać się od śmiechu na widok kostek niemowlaka w tych bucikach. 

Nie każdemu jednak spodobało się udostępnione na TikToku nagranie. Część internautów uznała, że to nie jest zabawne, a mama stworzyła potencjalnie niebezpieczną sytuację dla swojej córeczki. Jedna z internautek napisała, że dziewczynka mogła połamać sobie kostki. Inni twierdzili, że to prawdziwe dziecko nie lalka, więc mama powinna przestać się nią bawić, bo może to przynieść nieprzyjemne konsekwencje. A co wy myślicie?