Zofia Zborowska o „urokach” drugiej ciąży. „Czasami jest mi tak okrutnie niedobrze”

2023-11-13 11:07

Zofia Zborowska zawsze szczerze wypowiadała się na temat macierzyństwa i wychowywania dzieci. Bez zbędnego lukru przedstawia rzeczywistość taka, jaka jest. Teraz gdy ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka, opowiedziała o swoim samopoczuciu. Nie jest kolorowo.

Zofia Zborowska
Autor: Screen/Instagram/@zborowskazofia Zofia Zborowska o „urokach” drugiej ciąży. „Czasami jest mi tak okrutnie niedobrze”

Zofia Zborowska ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka i zrobiła to w bardzo wyjątkowy sposób. Od razu zdradziła również, że będzie druga dziewczynka. Fanki nie potrafiły ukryć wzruszenia.

W ostatniej sesji pytań i odpowiedzi - Q&A, na swoim koncie na Instagramie @zborowskazofia aktorka postanowiła podzielić się z fanami samopoczuciem w drugiej ciąży. Otwarcie wyznała „mam ochotę się zapłakać”.

Zobacz także: Zborowska dobitnie o nocnym odpieluchowywaniu dziecka. "O losie, lej w pieluchę"

Zosia Zborowska wspomina ciążę: "Musiałam zrezygnować z dwóch seriali, miałam czerniaka, było na mnie polowanie"

Miłość od pierwszego wejrzenia

Między Zofią Zborowską i Andrzejem Wroną od razu coś zaiskrzyło. Aktorka szybko poinformowała swojego tatę, że poznała swojego przyszłego męża. Ślub pary odbył się w sierpniu 2019 roku, ale szczegóły uroczystości do samego końca były trzymane w tajemnicy.

Dwa lata później szczęśliwa para ogłosiła, że spodziewają się pierwszego dziecka. Ich córeczka Nadzieja urodziła się 29 lipca 2021 roku. Wyjątkowe imię dziewczynka otrzymała po swojej prababci. W przyszłym roku mała Nadzia będzie już starszą siostrą.

Strach o pierwszą ciążę

W ostatnich pytaniach od fanów Zborowska wróciła wspomnieniami do ciąży z Nadzią. Przyznała, że wówczas bardzo się bała. Świadczył o tym również fakt, że poinformowała świat o swoim stanie dopiero w 21. tygodniu ciąży.

Zofia Zborowska
Autor: Screen/Instagram/@zborowskazofia Zofia Zborowska odpowiada na pytania od fanów.

„Jak się czujesz?”

Na pytanie o samopoczucie w drugiej ciąży Zborowska odpowiedziała, niczego nie ukrywając. Otwarcie wyznała, że ta ciąża wygląda zupełnie inaczej, gdyż na pokładzie jest już 2-letnia dziewczynka. Mała Nadzia nie pozwala mamie na drzemki, z których wcześniej korzystała, będąc w ciąży.

Przyznała także, że cierpi na mdłości w ciąży.

„Bardzo różnie. Przede wszystkim zmęczona. Nie ma już spania do 11:00 (jak za czasów ciąży z Nadzią) nie ma drzemeczek w ciągu dnia (bo Nadzia już nie śpi), plus czasami jest mi tak okrutnie niedobrze, że mam ochotę się zapłakać. Ale generalnie jest git – przyznała z rozbawieniem.

Zofia Zborowska
Autor: Screen/Instagram/@zborowskazofia Zborowska opowiedziała o swoim samopoczuciu w drugiej ciąży.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza