Gadżety wielkanocne: najlepsze propozycje do domu [GALERIA]

2020-03-04 14:56

Gadżety wielkanocne pomogą ci stworzyć w domu świąteczna atmosferę. W sklepach znajdziesz wiele ciekawych gadżetów wielkanocnych, które powinnaś mieć w swoim domu. Nie tylko ładnie wyglądają, ale również są bardzo przydatne i praktyczne.

Spis treści

  1. Gadżety wielkanocne: dlaczego warto przyozdobić nimi mieszkanie?
  2. Najpopularniejsze gadżety wielkanocne
  3. Najbardziej oryginalne gadżety wielkanocne

Wielkanocne gadżety to elementy, dzięki którym udekorujemy mieszkanie i odświętnie przygotowujemy stół na świąteczne śniadanie. Niektóre firmy wyprodukowały różne gadżety wielkanocne, które mają za zadanie nie tylko być ciekawą dekoracją, ale powinny być praktyczne.

Gadżety wielkanocne: dlaczego warto przyozdobić nimi mieszkanie?

Dekorowanie mieszkania na każdą okazję jest zawsze dobrym pomysłem. Przede wszystkim, ozdoby wprowadzają nas w odpowiedni klimat danych świąt, a także przypominają o wszystkich symbolach im towarzyszących. Odpowiednio dobrane gadżety wielkanocne zachwycą twoich gości podczas wielkanocnego śniadania.

Dodatkowo warto zaszczepić w dziecku obchodzenie i świętowanie Wielkanocy czy innych uroczystości, ponieważ tradycje powinny być przekazywane z pokolenia na pokolenie. Dodatkowym atutem, z którego można uczynić zabawę, może być wykonywanie ozdób DIY.

Czytaj: Dekoracje wielkanocne: jakie ozdoby świąteczne umieścić w mieszkaniu?

Najpopularniejsze gadżety wielkanocne

Jednymi z najpopularniejszych gadżetów wielkanocnych są te, na których widnieje wizerunek kurczaka lub zająca. Zaczynając od kartek wielkanocnych, poprzez figurki, a kończąc na podstawkach pod jajka, te urocze zwierzaki cieszą nasze oczy na każdym drobiazgu.

Pewne akcenty możemy spotkać również wśród artykułów do kuchni. Minutniki czy wałki do ciasta ze wzorkami ułatwią pracę, a zarazem wprowadzą ją w dobry nastrój.

Zobacz również: Wielkanocny stół: pomysły na jego ustrojenie [GALERIA]

Zajączek wielkanocny zrób to sam: jak zrobić zająca wielkanocnego?

Najbardziej oryginalne gadżety wielkanocne

Nietypowe gadżety wielkanocne to takie, których nie spotykamy zbyt często. Mogą to być np. solniczki łudząco podobne do prawdziwych jajek. Fenomenem stał się pewien królik. Co on robi? Praktycznie wszystko! Potrafi mówić oraz grać muzykę, ale to nie są jego główne właściwości.

Nabaztag, bo tak nazywa się ten sprzęt, przekaże ci najnowszą prognozę pogody, przypomni o ważnym wydarzeniu, które w nim zakodujesz, a także poczyta bajki na dobranoc twojemu dziecku. Może okazać się świetnym prezentem wielkanocnym zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Innym ciekawym gadżetem będzie pendrive z motywem pisanki lub foremki do jajek.

Czytaj: Wielkanoc 2020: kiedy wypada? Jak obliczamy, kiedy wypadną święta?