Karolina Malinowska: Kobieta w dzisiejszych czasach musi być cyborgiem!

2013-10-22 8:00

Media lansują obraz idealnej matki, która nie dość że jest superatrakcyjną kobietą i perfekcyjną panią domu, to jeszcze znajduje czas na rozwój zawodowy i spotkania z przyjaciółmi. Prawda jest inna, o czym przekonuje jedna z mam celebrytek, Karolina Malinowska: "Prawdziwe mamy w natłoku codziennych zadań zazwyczaj zapominają o sobie samych i nie mają czasu o siebie zadbać".

Idealna matka, atrakcyjna kobieta, perfekcyjna pani domu, a do tego kobieta sukcesu – oczekiwania wobec Polek rosną i wiele z ich popada w kompleksy.
– W dzisiejszych czasach lansowany jest obraz kobiety-cyborga – ocenia Karolina Malinowska, modelka, celebrytka, prywatnie mama trzech chłopców. Eksperci ostrzegają, że może to powodować problemy nie tylko w życiu zawodowym, ale także rodzinnym.
– Zawsze wygląda perfekcyjnie, ma perfekcyjne dzieci, w każdej chwili może zdać test białej rękawiczki. Do tego wszystkiego ma super pracę, jest inteligentna, zawsze wypoczęta i generalnie cyborg – tak według Karoliny Malinowskiej wygląda życie współczesnej kobiety. Modelka od razu dodaje, że jest to fałszywy obraz, bo kobiety w natłoku codziennych zadań zazwyczaj zapominają o sobie samych i nie mają czasu o siebie zadbać.
– Ten, kto wynalazł make-up powinien dostać Pokojową Nagrodę Nobla – stwierdza modelka.
Mama trzech chłopców, z których najmłodszego urodziła niecałe dwa miesiące temu, zachwyca zgrabną sylwetką. Jak przyznaje Malinowska, najlepszym sposobem na zrzucenie kilogramów po ciąży jest po prostu oddanie się wychowaniu dzieci.
– Cały czas podnosisz dziecko, biegasz z góry na dół, masz jeszcze dwójkę starszych, które trzeba wyprawić do przedszkola, pójść na hulajnogę, pójść na spacer, wybiegać psa i oto powrót do formy – mówi modelka.
Jednak Karolina Malinowska nie narzeka z powodu zbyt wielu domowych obowiązków. Cieszy się, że nieregularny tryb pracy pozwala jej poświęcać więcej czasu dzieciom.
– To jest radocha być z dzieciakami, nie ma co ukrywać. Ja lubię być panią domu – dodaje Malinowska.

Neewseria. Agencja informacyjna
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza