Nie skończyła 40 lat, a ma już 17 dzieci. Ostatnie rodziła, gdy obok trwała impreza syna

2024-01-23 10:15

Ta kobieta nie osiągnęła jeszcze wieku średniego, a już jest mamą siedemnaściorga dzieci i babcią siedmiorga wnuków. Twierdzi, że zawsze chciała mieć dużą rodzinę i nigdy nie przeszkadzało jej, że w jej domu panuje harmider. Ostatnie z dzieci przyszło na świat w szczególnych warunkach.

Nancy ma 17 dzieci
Autor: Getty Images/Real Mom Real Solutions YouTube 38-latka ma 17 dzieci i 7 wnuków

38-letnia Nancy prowadzi w mediach społecznościowych profil @Real Mom Real Solutions, na którym dzieli się fragmentami swojego codziennego życia. A ma o czym opowiadać — mimo młodego wieku kobieta ma 17 dzieci i 7 wnuków. Kobieta jest bardzo szczęśliwa, że ma tak dużą rodzinę i świetnie radzi sobie z planowaniem jej codziennego życia. 

Jak przetrwać pierwszą fazę porodu?

Młoda mama gromady dzieci

38-letnia Nancy Young ma dziewięciu synów i osiem córek. Kilka z jej pociech wyprowadziło się z domu i ma już własne rodziny. Z kobietą dalej mieszka 12 dzieci, więc na co dzień ma ręce pełne roboty. Utrzymanie porządku i czystości przy takiej liczbie dzieci i zarządzenie domową logistyką jest niebywale trudne. Nancy jednak jakoś sobie z tym radzi, ponieważ zawsze chciała mieć dużą rodzinę.

Poród, a za ścianą impreza

Ostatnie dziecko kobieta urodziła w szczególnych warunkach. Gdy rozpoczął się poród, za ścianą odbywała się impreza jej nastoletniego syna. Chłopak zaprosił znajomych, by wspólnie z nimi świętować swoje urodziny. Mama nie chciała mu popsuć spotkania ze znajomymi, dlatego nie powiedziała mu, że rodzi, tylko po cichu znosiła bóle porodowe. "Wtedy było już za późno na odwołanie imprezy, więc on bawił się w najlepsze, a ja rodziłam dziecko" - powiedziała w nagraniu na YouTubie.  

Dziecko urodziło się zdrowe i silne. Nastolatek dostał w prezencie młodszego brata, z czego bardzo się ucieszył. To nie był pierwszy poród domowy dla Nancy. 

Jak funkcjonuje tak duża rodzina?

W filmach na YouTubie Nancy opowiada, jak radzi sobie z codziennością przy tak dużej rodzinie. Przyznaje, że podstawą jest dobra organizacja. Kobieta kilka razy w roku przegląda i sortuje wszystkie ubrania i zabawki, by nie utonąć w nadmiarze rzeczy. Bez takiej dyscypliny bardzo szybko w jej życie mógłby wkraść się chaos.

38-latka mieszka z rodziną w ogromnym domu. Dzieci mają duże pokoje ze zjeżdżalniami i placami zabaw, rodzina ma do dyspozycji własną siłownię, 

Czytaj: 70-latka urodziła dzieci. "Zastanawiałam się, kto się mną zaopiekuje na starość"

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza