Ćwiczenia po cesarskim cięciu: doba 2

2021-12-23 7:38

Wiesz, że możesz, a nawet powinnaś zacząć ćwiczyć zaraz po cesarce? Oto ćwiczenia po cesarskim cięciu, które można już wykonywać w 2 dobie po porodzie. Warto podjąć ten wysiłek, bo ćwiczenia w połogu przyspieszają proces gojenia i obkurczania się macicy i ścian pochwy, pomogą w prawidłowej pracy jelit i szybszym powrocie do formy po cesarce.

Ćwiczenia po cesarskim cięciu: doba 2
Autor: Getty images Ćwiczenia po cesarskim cięciu: doba 2

Prezentujemy zestaw ćwiczeń po cesarskim cięciu - które można już wykonywać w 2 dobie po porodzie. Ćwiczenia po cesarce przygotowała dla nas mgr Katarzyna Sempolska, autorka programu „Aktywne 9 miesięcy”.

Zobaczcie prosty zestaw ćwiczeń - zdjęcia wraz z opisem danego ćwiczenia zamieszczamy w galerii zdjęć. Aktywność ruchowa jest bardzo ważna, ćwicząc od razu po cesarce szybciej wrócicie do formy. Warto!

Sprawdź także: Ćwiczenia po cesarskim cięciu 3.-7 doba

Ćwiczenia po cesarskim cięciu 2-10 tydzień

Na czym polega poród przez cesarskie cięcie?
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza