Ćwiczenia po cesarskim cięciu: doba 2

2020-12-14 13:37 opisy ćwiczeń: : mgr Katarzyna Sempolska, autorka programu „Aktywne 9 miesięcy”, ćwiczenia prezentuje:: Wioletta Osiak-Maszewska

Wiesz, że możesz, a nawet powinnaś zacząć ćwiczyć zaraz po cesarce? Oto ćwiczenia po cesarskim cięciu, które można już wykonywać w 2 dobie po porodzie. Warto podjąć ten wysiłek, bo ćwiczenia w połogu przyspieszają proces gojenia i obkurczania się macicy i ścian pochwy, pomogą w prawidłowej pracy jelit i szybszym powrocie do formy po cesarce.

Prezentujemy zestaw ćwiczeń po cesarskim cięciu - które można już wykonywać w 2 dobie po porodzie. Ćwiczenia po cesarce przygotowała dla nas mgr Katarzyna Sempolska, autorka programu „Aktywne 9 miesięcy”.

Zobaczcie prosty zestaw ćwiczeń - zdjęcia wraz z opisem danego ćwiczenia zamieszczamy w galerii zdjęć. Aktywność ruchowa jest bardzo ważna, ćwicząc od razu po cesarce szybciej wrócicie do formy. Warto!

Sprawdź także:

Ćwiczenia po cesarskim cięciu 3.-7 doba

Ćwiczenia po cesarskim cięciu 2-10 tydzień

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE