Ćwiczenia po cesarskim cięciu: doba 2

2020-12-14 13:37 opisy ćwiczeń: : mgr Katarzyna Sempolska, autorka programu „Aktywne 9 miesięcy”, ćwiczenia prezentuje:: Wioletta Osiak-Maszewska

Wiesz, że możesz, a nawet powinnaś zacząć ćwiczyć zaraz po cesarce? Oto ćwiczenia po cesarskim cięciu, które można już wykonywać w 2 dobie po porodzie. Warto podjąć ten wysiłek, bo ćwiczenia w połogu przyspieszają proces gojenia i obkurczania się macicy i ścian pochwy, pomogą w prawidłowej pracy jelit i szybszym powrocie do formy po cesarce.

Prezentujemy zestaw ćwiczeń po cesarskim cięciu - które można już wykonywać w 2 dobie po porodzie. Ćwiczenia po cesarce przygotowała dla nas mgr Katarzyna Sempolska, autorka programu „Aktywne 9 miesięcy”.

Zobaczcie prosty zestaw ćwiczeń - zdjęcia wraz z opisem danego ćwiczenia zamieszczamy w galerii zdjęć. Aktywność ruchowa jest bardzo ważna, ćwicząc od razu po cesarce szybciej wrócicie do formy. Warto!

Sprawdź także:

Ćwiczenia po cesarskim cięciu 3.-7 doba

Ćwiczenia po cesarskim cięciu 2-10 tydzień

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

NOWY NUMER! W magazynie Dziecko Zakupy i My: mnóstwo inspiracji dla mamy, dziecka i kobiet w ciąży – nie tylko na Święta! W najnowszym numerze przeczytasz o wirusach, o dobrym śnie, diecie alergika i życiu bez telewizora.

Czytaj więcej
DZiM 12/20
KOMENTARZE