Ćwiczenia po cesarskim cięciu: 3.-7. doba

2021-12-22 13:42

Miałaś cesarkę? Jak najszybciej zacznij ćwiczyć. Oto zestaw ćwiczeń po cesarskim cięciu, które wykonujemy w 3.-7 dobie po porodzie. Galeria zdjęć z opisem pomoże Ci łatwo rozpocząć ćwiczenia po cesarce. Na pewno docenisz efekty. Ćwicz z nami po porodzie.

Ćwiczenia po cesarskim cięciu: 3.-7. doba
Autor: Getty images Ćwiczenia po cesarskim cięciu: 3.-7. doba

Jak po cesarce szybko stanąć na nogi i wrócić do formy? Na pewno będą pomocne ćwiczenia specjalnie opracowane dla kobiet po cesarce. Powrót do formy po cesarskim cięciu zajmuje nieco więcej czasu niż po porodzie siłami natury. Odpowiednio postępując, można jednak skrócić ten czas.

Zazwyczaj pół roku od zabiegu cesarskiego cięcia, zarówno zewnętrznie jak i wewnętrznie, niemal nie ma po nim śladu. Macica i brzuch są w pełni wygojone, a ty w dobrej formie.

W galerii zdjęć prezentujemy zestaw ćwiczeń po cesarskim cięciu, które warto wykonywać w 3-7 dobie po porodzie. Ćwiczenia opracowała mgr Katarzyna Sempolska, autorka programu „Aktywne 9 miesięcy”. W 2 dobie po cesarce ćwiczymy powoli i w pozycji leżącej.

Sprawdź także: Ćwiczenia po cesarskim cięciu w 2 dobie

Ćwiczenia po cesarskim cięciu 2-10 tydzień po porodzie

Na czym polega poród przez cesarskie cięcie?
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza