„Ścianki z balonów za 1500 zł się chowają”. Sprawdzamy patenty na niedrogie, dziecięce urodzinki

2024-04-15 14:01

Dla dzieci urodziny to jeden z najważniejszych dni w roku. Jak zorganizować wymarzone przyjęcie za małe pieniądze? Które urodzinowe gadżety są warte polecenia, a które to... ściema? W tym odcinku Królowych Matek sprawdzamy jak zorganizować urodziny dla dziecka w domu, by były pełne wrażeń i jednocześnie nie wydać na nie fortuny.

"Jak zrobić fajne urodziny dla dziecka w domu?" - Królowe Matki odc. 8

Tematyczne, wypełnione animacjami, z piżamówką, albo z wieczorem filmowym... Pomysłów na zorganizowanie urodzin dla dzieci jest całe mnóstwo. Coraz więcej rodziców angażuje się całym sercem w urządzenie swoim dzieciom wymarzonych urodzin. Jak nie przesadzić, by dzień imprezy był przyjemnością, a nie niepotrzebną presją? Jak zorganizować wszystko w instagramowym stylu, nie wydając kroci na animatorów i balonowe ścianki?

W najnowszym odcinku Królowych Matek sprawdzamy urodzinowe trendy i konfrontujemy je z rzeczywistością. Jak zrobić to samo tanim kosztem? Jak poradzić sobie z dekoracjami, z tortem i organizacją zabaw? Koniecznie obejrzyjcie ten odcinek. 

Zobacz też: Urodziny dziecka. Gdzie zorganizować przyjęcie urodzinowe, w domu czy na sali zabaw?

Spis treści

  1. Jak zorganizować urodziny dla dziecka w domu?
  2. Modne dekoracje urodzinowe dla dzieci
  3. Atrakcje urodzinowe dla dzieci

Jak zorganizować urodziny dla dziecka w domu?

Koszta wyprawienia urodzin dla dziecka są niemałe. Nic więc dziwnego, że wiele osób stara się zorganizować je w domu, oszczędzając co najmniej kilkaset złotych. By były dla dzieci równie atrakcyjne mówimy o tym jak je zaplanować. Co kupić, a co sobie darować? W naszym odcinku podpowiadamy, jak własnoręcznie zrobić piniatę, czy do zrobienia dyskoteki dziecięcej lepsze będą balony LED, czy kula dyskotekowa w formie żarówki?

Modne dekoracje urodzinowe dla dzieci

Poruszamy też temat wyjątkowo modnych ścianek do zdjęć. Te robione przez specjalne firmy kosztują co najmniej 1-1,5 tysiąca złotych. Zestawy do własnoręcznie robionych ścianek to koszt 100 zł, ale i wiele godzin pracy. Jak uzyskać podobny efekt poświęcając jak najmniej czasu i pieniędzy? Specjalnie dla was testujemy między innymi balony XXL i planujemy niedrogą i szybką ściankę do pamiątkowych zdjęć. 

Atrakcje urodzinowe dla dzieci

Taka oprawa to już atrakcja sama w sobie, ale wiele osób organizując przyjęcia urodzinowe dla dzieci w domach chce w jakiś sposób podziękować gościom za przybycie i prezenty. Mówimy więc o siateczkach z drobnymi prezencikami, o personalizowanych słodkościach i gadżetach, które urozmaicą przyjęcia tematyczne.

Koniecznie obejrzyjcie i zdradźcie nam własne pomysły. Miłego oglądania!

Zobacz też: Przygotowujesz urodziny dziecka? Oto 14 zaproszeń urodzinowych gotowych do druku