Całe jej życie to dzieci. TikTokerka ma 22 lata, a już doczekała się 6 maluchów

2022-12-08 16:23

Na pytanie, czy gdyby mogła cofnąć czas, to znów zdecydowałaby się na taką gromadkę, odpowiada, że na 100% tak. Wyszła za mąż w wieku 16 lat, a mając zaledwie 22 lata, doczekała się sześciorga dzieci. Niczego nie żałuje. Czuje, że ma piękne i szczęśliwe życie. Pod swoimi filmikami musi jednak zmagać się z komentarzami osób, które tego nie rozumieją.

Młoda mama 6 dzieci
Autor: Screen/ TikTok @katayybabayy98 Całe jej życie to dzieci. TikTokerka mając 22 lata, doczekała się 6 maluchów

Niekiedy, mając jedno dziecko, nie wyobrażamy sobie, abyśmy zdecydowały się na kolejne. Z kolei dla innych kobiet duża rodzina to spełnienie marzeń i nigdy niczego by w swoim życiu nie zmieniły.

Kate na swoim kanale na TikToku @katayybabayy98 wyznała, że mając 22 lata doczekała się 6 dzieci. Jej nagranie zdobyło 2 miliony wyświetleń, a wśród licznych komentarzy pojawiło się wiele pytań, dlaczego się na to zdecydowała. TikTokerka odpowiedziała.

Zobacz także: Była w ciąży co roku przez 12 lat. "Zawsze znajdą się tacy, którzy mają coś złego do powiedzenia"

Katarzyna Jungowska o Grażynie Szapołowskiej: Byłam samotną matką. Mama pomogła mi wychować córkę!

Dzieci to całe jej życie

Na swoim kanale Kate publikuje filmiki z udziałem swoich dzieci. Jest wprost zakochana w każdym z nich i wcale nie zamierza tego ukrywać. Najstarszy synek kobiety ma 9 lat, a najmłodsze są roczne bliźniaki. Kate ma 4 chłopców i dwie dziewczynki.

Kiedy TikTokerka wstawiła na swoim profilu informację, że wyszła za mąż, mając zaledwie 16 lat i doczekała się takiej gromadki w bardzo młodym wieku, pod postem pojawiło się wiele komentarzy, które nie zawsze były wspierające.

„Ale dlaczego?”

Kate nie tylko publikuje swoje nagrania z dziećmi, ale również odpowiada na komentarze internautów, którzy nie potrafią chyba zrozumieć, że jest szczęśliwa, mając taką gromadkę dzieci.

Niektórzy przewidują, że skoro wyszła za mąż w tak młodym wieku, to pewnie niedługo się rozwiedzie. Inni współczują jej, że całe jej młodość przeminęła na wychowaniu dzieci. Inni pytają wprost, dlaczego się na to zdecydowała. TikTokerka krótko odpowiedziała:

Ponieważ to jest ścieżka, którą powinnam podążać w życiu.

A na komentarz, że takie życie jest po prostu smutne, napisała:

To smutne, że zdecydowałam się wyjść za mąż i nadal jestem żoną tego mężczyzny, mamy piękne życie razem i zostaliśmy pobłogosławieni 6 zdrowymi dziećmi?

„6 dzieci i pewnie 6 tatusiów”

Niektórzy Internauci zarzucają jej, że pewnie każde dziecko ma innego tatusia. Kate zamiast krótkiej odpowiedzi, przygotowała specjalny filmik, na którym publikuje zdjęcia siebie i swojego męża. Ogłosiła w nim, że w grudniu tego roku minie 8 lat odkąd wzięli ślub i podkreśla, że cały czas jest szczęśliwa.

Czy planuje kolejne dzieci?

Wśród pytań, które padły pojawiło się również to, czy planuje kolejne dziecko. Kate opowiedziała, że gdy urodziło im się 4 dziecko – córeczka Aurora, to już wtedy jej mąż się zastanawiał, czy nie poddać się wazektomi. Wtedy jednak uznali, że są jeszcze młodzi i obawiali się, że być może później któreś z nich będzie chciało mieć jeszcze kolejne dziecko.

Parę lat później Kate dowiedziała się, że ponownie jest w ciąży, tym razem bliźniaczej. Chłopcy przyszli na świat w 30 tygodniu ciąży. Konieczne było cesarskie cięcie, które wystraszyło jej męża. Wówczas zdecydowali, że nie będą mieli więcej dzieci. Mąż Kate poddał się wazektomi.

Czytaj także: 23-latka ma już 21... biologicznych dzieci. I jak zapowiada, chce mieć ich jeszcze więcej

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza