"Księżniczkę Asię" ze szpitala przywieźli limuzyną. Teraz ma roczek i własną firmę

2023-04-18 9:34

Dziewczynka ma własne konto w mediach społecznościowych, gdzie świat może podziwiać jej królewskie życie. Ze szpitala wróciła z mamą limuzyną, nosi ubrania tylko od znanych projektantów, a do tego posiada własną linę kosmetyków.

Mała dziewczynka
Autor: Instagram/@princess_asiabrown Gwiazda reality show nie szczędzi luksusu swojej córece. Dziewczynka skończyła roczek, a żyje jak królowa

Vera Sidika jest gwiazdą reality show „The Real Housewives of Nairobi”. Program emitowany na antenie Showmax opowiada o życiu pięciu wpływowych i robiących oszałamiającą karierę kobietach w Kenii. Celebrytka chwali się w mediach społecznościowych również pełnym przepychu życiem swojej rocznej córeczki.

Mała Asia Brown ma już konto na Instagramie @princess_asiabrown, na którym możemy podziwiać jej piękne stroje, sesje fotograficzne niemowlaka, wystawne pierwsze urodziny, a także prywatną linię kosmetyków.

Zobacz także: 5 NAJSŁYNNIEJSZYCH mam świata. Zobacz nasz ranking!

Rozwój dziecka w 1. roku życia

Narodziny małej księżniczki

Rodzice dziewczynki już od dnia narodzin traktowali ją jak księżniczkę. Pod pierwszym opublikowanym zdjęciem ze szpitala, gdy 20 października 2021 roku urodziła się Asia, jej mama napisała:

„Urodziła się księżniczka... Asia Brown. Witaj w moim świecie”.

Wystarczy również spojrzeć, czym młoda mama wraz z dzieckiem wróciła do domu po porodzie. Ojciec małej Asii postanowił zrobić niespodziankę swojej córeczce i zamówił z tej okazji limuzynę. Nie brakowało różowych balonów i tablicy rejestracyjnej „Baby Asia Brown”.

Urodziny niczym wesele

Pierwsze urodziny dziecka są zawsze wyjątkowe. Rodzicom zależy, aby upamiętnić ten czas w szczególny sposób. Większość organizuje spotkanie dla najbliższych we własnym domu. Asia mogła liczyć na przyjęcie niczym wesele.

Miejsce, w którym zorganizowano pierwsze urodziny dziewczynki, wyglądało niczym z bajki. Różowe i białe balony, szklane żyrandole, ścianka do robienia pamiątkowych zdjęć, a także atrakcje dla najmłodszych. Nie brakowało dmuchańców, zjeżdżalni do basenu z piłeczkami i innych zabaw, które umilą czas.

Mała Asia, jak przystało na księżniczkę, ubrana została w złoto-różową sukienkę balową.

Co ciekawe, podobne przyjęcie rodzice urządzili dla swojej córeczki z okazji ukończenia 6.miesiąca życia.

Czytaj także: Nie mów tak do swojego dziecka. Określenia, które ranią i niszczą pewność siebie

Sesje fotograficzne

Mała Asia nie może też narzekać na brak sesji fotograficznych. W tym przypadku każdy powód jest dobry. Narodziny, Święta Bożego Narodzenia, skończenie 2. miesiąca życia, skończenie 3. miesiąca życia, Walentynki, albo pokazanie się z markowymi kosmetykami do makijażu, perfumami i torebką Versace.

Trzeba jednak przyznać, że przepych, przepychem, ale dziewczynka jest po prostu urocza.

Własna marka kosmetyków

Żeby tego wszystkiego było mało, rodzice postanowili stworzyć córce jej własną linię kosmetyków dla dzieci i mianować ją prezesem firmy.

Szeroka oferta kosmetyków jest skierowana dla najmłodszych we wszystkich grupach wiekowych. Bezpieczna od pierwszego dnia życia. Szampony i preparaty do włosów łagodzą ciemieniuchę i zapobiegają wycieraniu włosów. Preparaty do skóry nawilżają ją i leczą trądzik niemowlęcy.

Jedno jest pewne, rodzice zatroszczyli się o przyszłość swojej małej córeczki, rozkręcając za nią jej własny biznes.

Mama dziewczynki pochwaliła się także, że mała Asia zostanie wkrótce starszą siostrą. Ostatnia sesja ciążowa jej mamy była bardzo oryginalna.

Zobacz również: Dziecka kochanie czy rozpieszczanie. Czy można rozpuścić niemowlę?

Dziadkowie obsypują twoje dzieci prezentami i rozpieszczają? Tak sobie z tym poradzisz

Są cztery typy rodzicielstwa, ale podobno tylko jeden z nich właściwy. Czy to właśnie twój styl?