Ibisz pokazał nowe zdjęcie synka z ukochanym pupilem. Fanka: "Te psy to nie są niebezpieczne?"

2022-12-19 11:39

W niedzielę najmłodszy syn Krzysztofa Ibisza, Borys, skończył 3 miesiące. Z tej okazji dumny tata pokazał zdjęcie coraz większego malucha. Fani zachwycają się uroczą rodzinną fotografią. Ale nie wszyscy. Część patrzy na rasę psa, który siedzi tuż obok maluszka. "Bałabym się" - pisze jedna z internautek.

Krzysztof Ibisz
Autor: Instagram/ @krzysztof_ibisz_official Krzysztof Ibisz pokazał zdjęcie 3-miesięcznego synka.

Tuż po narodzinach małego Borysa, 57-letni prezenter, w euforii pierwszych wspólnych chwil, dość licznie dzielił się swoją prywatnością w mediach społecznościowych. Później jednak rodzinne kardy na dłuższy czas zniknęły z jego Instagrama. Teraz, gdy synek Krzysztofa Ibisza skończył 3-miesiące, dumny tata po przerwie pokazał ich wspólne zdjęcie. Mały wyrósł, a po jego tacie widać, że wciąż jest w nim tak samo zakochany jak na początku. 

Fani jednak zaniepokoili się... bliskością psa rasy bulterier w domu, w którym mieszka dziecko. Inni z kolei bronią ukochanego pupila Ibisza pisząc, że "te psy kochają dzieci". 

Dowiedz sie: Starszy syn Krzysztofa Ibisza wciąż nie poznał braciszka. "Pani Gadżet" zdradziła dlaczego

Krzysztof Ibisz wspomaga się okularami do czytania. Oczy zdradzają jego wiek!

Dowiedz sie: Pies dla dziecka – jaką rasę psa wybrać dla dziecka? Galeria

Rodzinna niedziela "we czwórkę"

Nasz cudowny domowy weekend we czwórkę. Pozdrawiamy i życzymy przyjemnej niedzieli - napisał Krzysztof Ibisz na swoim Instagramie. 

W poście wrzucił on dwa zdjęcia. Jedno to zbliżenie na rączkę małego Borysa. Na drugim z kolei widać już dumnego tatę z synkiem i ich czworonożnym przyjacielem.

Te psy to nie są niebezpieczne? Bałabym się przy tak malutkim dziecku być z nimi w domu. - napisała jedna z internautek. 

W obronie uroczego bulteriera stanęło jednak kilka osób.

- Również mam bulteriera miniaturowego i jest najlepszym opiekunem dla mojego 17 miesięcznego synka 

- proszę poznać troszkę rasę. Bo nie ładnie oceniać po wyglądzie. Właścicielka bula.

- Pani tak serio?? Te psy kochają dzieci.

Nicpoń to ukochany 6-letni pies Krzysztofa Ibisza. Ma nawet własne konto na Instagramie, na którym gwiazdor relacjonuje jego wesołe życie od samych narodzin. 

Patchworkowa rodzina Ibisza

Krzysztof Ibisz, oprócz małego Borysa, ma też dwóch starszych synów: Maksymiliana - ze związku z dziennikarką Anną Zejdler oraz Vincenta - z małżeństwa z dziennikarką Anną Nowak-Ibisz. W 2021 roku prezenter wziął trzeci ślub z 29-letnią lekarką Joanną Kudzbalską.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza