Ma 21 lat i 15-letnie dziecko. Internauci są zszokowani: "Miałaś 6 lat, kiedy urodziłaś?"

2022-10-20 10:48

Nagranie młodej TikTokerki stało się viralem. Obejrzało je już 8 milionów użytkowników. Hunter Enelson, bo tak ma na imię młoda kobieta, przyznaje na nim, że mimo tak młodego wieku, ma nastoletnie dziecko. Internauci nie mogą się nadziwić. Ich historia ma jednak drugie dno.

nastoletnie siostry z TikToka
Autor: TikTok/ @hunterelenson Jak to możliwe, że 21-latka ma 15-letnie dziecko?

TikTok to serwis społecznościowy o typowo rozrywkowej tematyce. Czasami jednak zdarza się, że jego użytkownicy poruszają ważne i trudne tematy. Tak właśnie jest w przypadku 21-letniej Hunter, która przyznała, że wychowuje 15-latkę. Teraz, gdy idzie ona do liceum, młoda kobieta boi się, że nie będzie traktowana poważnie przez nauczycieli, gdyż ledwo trzy lata temu sama kończyła szkołę średnią. 

Internauci są w szoku. Później okazuje się, że mam takich jak Hunter, jest znacznie więcej. 

Dowiedz sie: Trudny okres dojrzewania: jak radzić sobie z buntem dorastającego dziecka?

Zapomniane utwory, które zyskały kolejne życie przez TikToka. Są starsze niż myślisz!

Przeczytaj: Wczesne macierzyństwo, czyli jak zostałam mamą w wieku 16 lat

Rozterki o opiece nad nastolatką

Filmik Hunter obejrzało 8 milionów osób, zyskał też 900 tysięcy polubień. Młoda kobieta zastanawia się, jak sama podoła wychowaniu nastolatki, skoro dopiero co sama przestała nią być. 

Jadę i uświadamiam sobie, że mam 21 lat, a wychowuję 15-latkę. Żadni rodzice ani członkowie personelu jej szkoły nie będą traktować mnie poważnie. Już czuję, jak pytają mnie, w której jestem klasie. Jak mam zamiar nauczyć ją jeździć, kiedy sama dopiero zostałam kierowcą? 

Sprawdź też: Jak uczyć nastolatka samodzielności?

Wyjątkowa dojrzałość młodej kobiety

Choć pod filmikiem pojawiają się złośliwe komentarze w stylu - "Ile miałaś lat jak urodziłaś? 6?", to nie brakuje też osób, które zagłębiły się w konto 21-latki i dowiedziały jaka jest jej sytuacja rodzinna. Okazuje się, że rodzice jej 15-letniej, przyrodniej siostry zmarli i wtedy ona zawalczyła o opiekę nad nią. 

Pomyślałam, że najlepszym sposobem, aby moja siostra była bezpieczna, szczęśliwa i spełniła wszystkie jej potrzeby i pragnienia, to przeprowadzka i zamieszkanie ze mną. - komentuje Hunter w jednym z pozostałych nagrań. 

To ważny temat. Okazuje się jednak, że postawa Hunter nie jest odosobniona. Internauci, którzy są w podobnej sytuacji, radzą dziewczynie, jak podejść do problemów, z którymi będzie musiała się zmierzyć.

  • Wzięłam moje rodzeństwo bliźniaków (14) w wieku 18 lat i musiałam być zimny i czasami prawie złośliwa, aby ludzie traktowali mnie poważnie.
  • Miałam 18 lat, opiekując się 15-letnim bratem. To było trudne, ale ludzie nie będą cię ignorować, jeśli będziesz pewna siebie. Nie pozwólcie sobą pomiatać.