Małgorzata Rozenek wraca do formy. Pochwaliła się, jak ćwiczy z Heniem

2020-09-10 15:03

Po trzech miesiącach od porodu dziennikarka wraca do obowiązków zawodowych i... Chudnie w oczach! Na Instagramie pokazała, jak ćwiczy w domu z synkiem. To nie takie trudne!

Małgorzata Rozenek wraca do formy. Pochwaliła się jak ćwiczy z Heniem
Autor: https://www.instagram.com/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek na początku czerwca urodziła trzeciego, długo wyczekiwanego syna. Choć w ciąży sporo przytyła - przed porodem przyznała, że przybyło jej prawie 20 kilogramów - teraz szybko traci wagę. Jak pisze na swoim profilu na Instagramie, zawdzięcza to przede wszystkim odpowiedniej diecie i ćwiczeniom.

Swój powrót do formy Rozenek regularnie relacjonuje na swoim profilu. Dziennikarka korzysta z pomocy trenerki personalnej, która układała jej ćwiczenia, jednak wykonuje je w domowym zaciszu, na macie. Ćwicząc cały czas ma na oku małego Henia, który ewidentnie lubi takie treningi. W ten sposób z niemowlakiem może ćwiczyć każda mama.

Czytaj także: Powrót do formy po porodzie - różnice po cesarce i porodzie naturalnym

Już od dawna w mediach społecznościowych pojawiały się nagrania z takich treningów. Pod hasztagami #fitnesswithbaby albo #workoutwithbaby można znaleźć ich całą masę. To świetny sposób na to, jak połączyć ćwiczenia z opieką nad niemowlakiem.

Czytaj także: Co jeść, by nie przytyć nadmiernie w ciąży?

Małgosia Rozenek jest jednak szczera ze swoimi obserwatorkami - nie ukrywa tego, że poza zdrową dietą i ćwiczeniami, korzysta też ze specjalistycznych zabiegów na ciało.

Czytaj także: Sekrety odchudzania po ciąży, czyli jak schudnąć po porodzie

Jak polskie gwiazdy nazywają swoje dzieci?