On ma 19 lat, ona 76. Twierdzą, że są w ciąży, ale internauci węszą spisek

2022-12-09 11:34

Ta para poruszyła Internautów na całym świecie. Dzieli ich 57 lat różnicy, a swój związek prezentują na Instagramie i TikToku. To nie koniec kontrowersji. Niedawno 19-letni Giuseppe D'Anna ogłosił, że wraz z narzeczoną spodziewają się dziecka. Internauci, jednak twierdzą, że to żart. Poszukując prawdy o tej niezwykłej parze odkryłyśmy zdjęcie, które mówi więcej niż wszystkie ich relacje w mediach społecznościowych.

On ma 19 lat, ona 76. Twierdzą, że są w ciąży
Autor: TikTok/ @milina_gatta On ma 19 lat, ona 76. Twierdzą, że są w ciąży

W mediach społecznościowych nie brakuje żartów. Zwłaszcza TikTok ma opinię nie do końca poważnego miejsca w sieci. Nic więc dziwnego, że obserwatorzy konta @milina_gatta nie dowierzają w to, że związek 19-latka i 76-latki jest prawdziwy. Zwłaszcza, że zakochani ogłosili, że spodziewają się dziecka

Przeczytaj: Najbardziej płodna matka w historii. Przeżyła 27 ciąż mnogich, a liczba jej dzieci jest niewiarygodna

Poznaj naturalne sposoby na poprawę płodności

Dowiedz się: Mając 47 lat urodziła 10. dziecko. Różnica wieku między pierwszym a ostatnim wynosi 28 lat

Oprócz prawdziwości ich uczucia, które z taką różnicą wieku, może niektórym wydawać się niebywałe, Internauci kwestionują też sam temat zajścia w ciążę przez kobietę, która zgodnie z wiekiem, najprawdopodobniej jest już po menopauzie.

Związki starszych panów, z kobietami, które mogłyby być ich wnuczkami, dziwią ludzi już coraz rzadziej. Czemu więc podawać w wątpliwość związek tej kobiety i chłopaka, który mógłby być jej wnukiem? Z komentarzy na TikToku widać, że właśnie temat rzekomego poczęcia wzbudza największy szok:

przecież to niemożliwe żeby babcia jeszcze mogła zajść w ciążę - pisze jedna z internautek. 

Jeśli jej ciąża jest prawdą, kobieta pobiłaby rekord, bo dotychczasowa najstarsza matka na świecie miała 74 lata. Część użytkowników TikToka otwarcie zarzuca jednak parze, że żartują:

- tymczasem babcia ledwo wytrzymująca ze śmiechu xd - komentuje pewna użytkowniczka.

- to są zwykle jaja - wtóruje jej inny Internauta. 

Trudno się dziwić takim opiniom, zwłaszcza po przyjrzeniu się zdjęciom pary z Instagrama. Nie da się nie zauważyć ich podobieństwa. A może to rzeczywiście wnuczek z babcią robią sobie żarty? Jak sądzicie?

Wrócę tu za 9 miesięcy, to uwierzę. - skomentowała sarkastycznie pewna kobieta. 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza