Ten filmik potwierdza regułę. Barierka stała się większym zagrożeniem niż schody

2022-08-09 13:21

Jak zobaczysz to wideo, przetrzesz oczy ze zdziwienia. To dziecko to wyjątek, który potwierdza regułę. Jak się okazuje, czasem lepiej nie montować w domu barierek ochronnych, bo mogą stać się jeszcze większym zagrożeniem niż schody.

Ten filmik powinien zobaczyć każdy rodzic. Maluch w pampersie pokonuje podwójną barierkę ochronną
Autor: Getty images/ Facebook Ten filmik powinien zobaczyć każdy rodzic. Maluch w pampersie pokonuje podwójną barierkę ochronną

W mediach społecznościowych krąży niewiarygodne nagranie, na którym mały chłopiec w wieku około 2 lat pokonuje podwójną barierkę ochronną. Jego opiekunowie założyli ją, by uniemożliwić dziecku wyjście z pokoju na klatkę schodową. Patrzymy na ten film i łapiemy się za głowy.

Przeczytaj także: Genialny pomysł mamy - tak zabezpieczyła kuchnię przed dzieckiem!

„Zapomnieli mu powiedzieć, że to niemożliwe”

Na filmiku widać, że rodzice chcąc zatrzymać dziecko w pokoju, założyli w jego drzwiach nie jedną (jak to zwykle bywa), ale aż dwie barierki ochronne – jedną zaraz nad drugą. Patrząc na to, co maluch wyprawia na nagraniu, wiemy, że zrobili to dlatego, że jedno zabezpieczenie kompletnie nie zdawało egzaminu. Jak się później okazało – dwa również.

Zobaczcie niesamowity filmik, który ktoś bardzo trafnie zatytułował „Zapomnieli mu powiedzieć, że to niemożliwie”.

Dla dziecka ninja jak widać nie ma rzeczy niemożliwych. Internauci słusznie zauważyli w komentarzach pod nagraniem, że chłopiec pokonał przeszkodę jak zawodowiec. Widać, że robi to nie pierwszy raz.

Mając takie dziecko, nie wypijesz kawy w spokoju, bo zawsze będziesz się zastanawiał nad tym, co twój malec właśnie kombinuje. Lepiej więc nie spuszczać go z oka.

Przeczytaj: Jak zabezpieczyć okna przed dziećmi? Radzimy, co zrobić, by uniknąć tragedii