Zamiast spać, skakała po łóżeczku. Gdy mama zwróciła jej uwagę, zrobiła coś, co wszystkich zszokowało

2022-10-19 15:52

Pewna mama podzieliła się na TikToku króciutkim nagraniem swojej córeczki, które zarejestrowała elektroniczna niania. Zarówno ona jak i internauci, którzy zobaczyli wideo, byli zszokowani, że takie rzeczy potrafi niemowlę. Filmik z wyczynem małej Elli stał się wiralem, odtworzono go już ponad 17 milionów razy.

Zamiast spać w łóżeczku, skakała po nim. Jej reakcja na głos mamy podbiła internet
Autor: Getty images/TikTok @lizroseshort Zamiast spać w łóżeczku, skakała po nim. Jej reakcja na głos mamy podbiła internet

Elektroniczna niania to urządzenie, które niezwykle ułatwia rodzicom życie. W trakcie drzemki maluszka, rodzic może na spokojnie zająć się swoimi sprawami bez konieczności ciągłego zaglądania do pokoju dziecka i zakłócania mu snu. W razie gdy dziecko zapłacze, urządzenie poinformuje go o tym. Gdy natomiast jest wyposażone w kamerkę, opiekun może w dowolnej chwili zobaczyć, jak dziecko śpi i czy jest w łóżeczku bezpieczne. Przy okazji można wyłapać też inne ciekawe rzeczy – tak było w przypadku małej Elli.

Przeczytaj: Sceny, jak z horroru, które zobaczyła niania elektroniczna - twój bąbelek też tak wygląda?

Co męczy niemowlaka?

Elektroniczna niania nagrała zabawne zachowanie dziewczynki

Mama dziewczynki kupiła właśnie elektroniczną nianię z kamerką, rejestratorem głosu i funkcją mikrofonu. Gdy pewnego dnia położyła dziewczynkę na drzemkę, postanowiła w pewnym momencie skontrolować, co dzieje się w jej łóżeczku. Okazało się, że mała Ella zamiast spać buszuje po nim.

"Moje dziecko skakało po łóżeczku, kiedy położyłam je na drzemkę” – słyszymy na nagraniu.

Co zrobiła mama? Użyła funkcji mikrofonu w urządzeniu i zawołała córkę po imieniu.

Reakcja dziecka na głos mamy była zaskakująca

Zachowanie dziewczynki było niecodzienne jak na dziecko w jej wieku. Ella momentalnie rzuciła się na materac i udawała w najlepsze, że śpi.

Zrobiła to niczym najlepsza aktorka. Niemowlęta to jednak mali spryciarze. Widać, że z łatwością mogą nabijać naiwnych rodziców w butelkę.

Przeczytaj: Co potrafi 12-miesięczne niemowlę?

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza