Zmęczona i zirytowana? Ten tydzień w astrologii po prostu trzeba przetrwać

2023-09-12 13:40

Dla wielu osób może to być niełatwy okres. Astrologowie ostrzegają - możemy mieć skłonność do dramatyzowania i wyolbrzymiania niektórych sytuacji. Możemy też cierpieć na kłopoty ze snem i większą skłonność do irytacji. Dlaczego tak się dzieje i jak przetrwać ten trudny czas?

Problemy ze snem i irytacja. Sytuacja w astrologii da nam ciężki tydzień
Autor: Getty Images Problemy ze snem i irytacja. Sytuacja w astrologii da nam ciężki tydzień

Problemy ze snem, irytacja, drażliwość. Sytuacja w astrologii da nam ciężki tydzień. Okolice 15. września 2023 to trudny okres dla wielu znaków zodiaku. Astrologowie mówią nawet, że to najważniejsza data tej jesieni. Nów Księżyca w Pannie zakończy wówczas retrogradację Merkurego, a to jedno ze zjawisk w astrologii o najgorszej sławie. Wrażliwsze jednostki mogą na kilka dni stracić kontrolę nad sobą i własnym życiem. Kto jest najbardziej narażony na złe samopoczucie?

Przeczytaj: Gdy imię pasuje do znaku zodiaku, dziecko czekają same sukcesy - twierdzą astrolodzy. U was się zgadza?

Horoskop. Co mówi o tobie znak zodiaku?

Przeczytaj: Pobłażliwa jak Bliźnięta, czy wymagająca jak Panna? Zobacz, jaką jesteś mamą według zodiaku

Nów Księżyca w Pannie

Przypadająca na 14. września nów Księżyca w znaku Panny może wiele osób wyprowadzić z równowagi. Część znaków zodiaku będzie cierpieć na problemy ze snem i nerwowość. Z łatwością możemy się irytować, będziemy przewrażliwieni na swoim punkcie.

Ten okres źle łączy się z innym zjawiskiem - retrogradacją Merkurego, która nastąpi dzień później. To czas, w którym warto się zatrzymać, mieć czas na refleksję... Takie połączenie może wyjątkowo zaburzać wewnętrzny spokój.

Które znaki zodiaku powinny uważać?

Najtrudniejszy ten okres będzie dla osób spod znaku Byka, Wodnika i Raka. Te znaki mogą mieć trudności w komunikacji zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym, co doprowadzić je może do awantur i niepotrzebnych spięć.

Inaczej na aktualne zjawiska astrologiczne zareagują Panny, Wagi i Strzelce. Cierpieć będą bardziej na brak siły, zmęczenie i zdemotywowanie niż na złość i wybuchy. 

Spokojnie jednak, astrologowie zapowiadają dużo lepszy okres na ostatni tydzień miesiąca. Już od 22 września, gdy Merkury wyjdzie z fazy cienia minie okres konfliktów i i niepokoju. 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza