Jak powiedzieć rodzinie o ciąży w te święta?

2021-11-25 10:32

Jesteś w ciąży, ale nikt o tym jeszcze nie wie? Przyszykuj wielką niespodziankę i powiedz o tym rodzinie w święta. Informacja o maleństwie będzie dla nich najlepszym prezentem pod choinkę. Ale jak to zrobić spektakularnie i niebanalnie?

Jak powiedzieć rodzinie o ciąży w te święta?
Autor: Getty images Jak powiedzieć rodzinie o ciąży w te święta?

Specjalistami od spektakularnych powiadomień o ciąży są Amerykanie, którzy co roku wysyłają zdjęcia z tego wydarzenia na konkurs organizowany niedługo po świętach Bożego Narodzenia. Dlaczego akurat wtedy? Bo święta to doskonała okazja do przekazania rodzinie (lub nieświadomemu jeszcze niczego partnerowi) dobrej informacji o potwierdzonej ciąży! 

Nie dość, że przy jednym stole zgromadzą się wszyscy bliscy, to jeszcze informacja o mającym narodzić się nowym członku rodziny może być fantastycznym prezentem. Ważne tylko, aby „ubrać” go w odpowiednią formę. Podpowiadamy, jak w niebanalny sposób powiedzieć w te święta o tym, że twój mąż zostanie ojcem, a rodzice - dziadkami.

Zobacz najlepsze i najzabawniejsze propozycje w galerii

Czytaj również:  Do nauki czy do zabawy, a może jedno i drugie? Jak mądrze wybrać prezent pod choinkę dla dziecka

Jak i kiedy powiedzieć pracodawcy o ciąży?

Dlaczego kobiety czekają do 12 tygodnia z informacją o ciąży?

Jak nie zwariować w święta w ciąży lub z małym dzieckiem?
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza