Kobieta z 3-letnim synkiem potrącona na pasach. Przerażające nagranie

2023-09-01 10:16

27-letni kierowca nie zatrzymał się na czerwonym świetle. Z impetem wjechał w matkę z dzieckiem na przejściu dla pieszych. Wszystko zarejestrowały kamery z monitoringu.

Potrącenie na pasach
Autor: Getti Images/Facebook/Screen/@Puławy112 Kobieta z 3-letnim synkiem potrącona na pasach. Przerażające nagranie

Do potwornego wypadku doszło 30 sierpnia po godzinie 17 na ulicy Lubelskiej w Puławach. Policja zabezpieczyła i udostępniła nagranie z miejskiego monitoringu. Przerażająca scena z wypadku trafiła do mediów, aby pokazać skutki nieodpowiedzialnego zachowania.

Kierowca został natychmiast zatrzymany.

Zobacz także: Mrożące krew w żyłach nagranie z warszawskiej ulicy. Kierowca prawie przejechał dziecko na pasach

Rodzina z dwójką dzieci mogła zginąć na pasach. Policja szuka pirata drogowego

Wjechał na czerwonym

Z przekazanych przez policję informacji wynika, że kierujący BMW 27-letni mężczyzna wjechał na przejście dla pieszych na czerwonym świetle. Rozpędzone auto nawet nie zwolniło, gdy z impetem uderzyło w kobietę z 3-letnim dzieckiem.

Całe zdarzenie zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.

Przerażające nagranie

Na nagraniu udostępnionym na Facebooku na profilu @Puławy112 możemy zobaczyć, jak piesi zaczynają wchodzić na przejście dla pieszych. 22-letnia kobieta trzyma za rączkę swojego 3-letniego synka, który lekko podskakuje. Obok niej idzie mężczyzna, a dalej kobieta z wózkiem, która zdążyła się cofnąć przed całym zdarzeniem.

Mężczyzna spogląda w lewą stronę i się zatrzymuje. Wydaje się, że coś mówi, ale kobieta z dzieckiem jest już na pasach. Sekundę później następuje uderzenie. Było tak silne, że matka z synkiem w mgnieniu oka znaleźli się w powietrzu.

22-lata i jej 3-letnie dziecko z poważnymi obrażeniami trafili do szpitala.

Kierowca zatrzymany

27-letni kierowca został natychmiast zatrzymany. Jak podała w komunikacie policja, badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu.

„Pobrana została od niego krew do badań na zawartość innych środków odurzających” - przekazał rzecznik komendanta wojewódzkiego w Lublinie nadkomisarz Andrzej Fijołek.

Rzecznik przypomniał także, że jeżeli osoba poszkodowana odniesie ciężkie obrażenia ciała, sprawcy grozi od 6 do 8 lat pozbawienia wolności.

Źródło:

  • policja.pl
  • tvn24.pl

Czytaj także: Wjechała w dziecko i uciekła. "Zostawiła go w szoku. Interesowała się tylko uszkodzonym lakierem"

Koszmarny wypadek w Katowicach. 2-latek chciał pogłaskać pieska, stracił palce

6-latka nie posłuchała taty. Trafiła do szpitala z ciężkim urazem głowy

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza