Zakochała się w tej marce samochodów i tak nazwała dziecko. „Wiele dla nas znaczy”

2023-09-08 14:49

Przyznała, że kochają markę tego samochodu i wiele ona dla nich znaczy. Nikt nie spodziewał się, że zechcą nazwać tak dziecko. Fani byli zaskoczeni, ale przyznali, że jest to piękne i wyjątkowe imię.

Tatuażystka
Autor: Screen/Youtube/@cassieeMUA Zakochała się w tej marce samochodów i tak nazwała dziecko. „Wiele dla nas znaczy”

Cassiee jest tatuażystką i spodziewa się dziecka. Miesiąc temu ogłosiła na kanale YouTube @cassieeMUA wszystkim swoim fanom imię dla dziecka. Zrobiła to w wyjątkowy dla siebie sposób.

Kluczowe okazało się jednak jakże oryginalne imię, które wybrała wraz ze swoim partnerem. Przy wyborze kierowali się miłością do pewnej znanej marki samochodów.

Zobacz także: Dzieci o tych imionach są szlachetne, mają piękny i dobry charakter. Nazwałabyś tak swojego malucha?

Jakie są najdziwniejsze imiona dla dzieci?

Tak postanowili ogłosić imię dla dziecka

Para udostępniła nagranie, na którym Cassiee wykonuje swojemu partnerowi wyjątkowy tatuaż. To imię ich dziecka, które niebawem ma pojawić się na świecie.

Wszystkiemu towarzyszy bardzo tajemniczy klimat. Para do samego końca nie chce niczego zdradzić. Wspólnie projektują ten napis i decydują, że kobieta wykona go na lewym ręku partnera. Całość planowali przez kilka tygodni.

- Dzisiaj w końcu jest ten dzień, gdy w końcu poznacie imię naszego dziecka – mówi podekscytowana Cassiee.

W międzyczasie partner odczytuje propozycje nadesłane przez internautów. Nikt nie jest w stanie zgadnąć, które imię wybrali.

W końcu Cassie odsłania dwie pierwsze litery imienia. To „CH”.

Jak przyznaje, nie wiedzą jeszcze jakiej płci będzie dziecko, ale na pewno będzie rozpoczynało się właśnie tymi literami. Są one również pierwszą podpowiedzią pełnego imienia.

Miłość do marki samochodów

W końcu ogłaszają imię swojego dziecka, włączając podświetlany napis „Chevy”.

– Jeśli będzie to chłopiec, nazwiemy go Chevy Rush, a jeśli dziewczynka, będzie to Chevrolet Ray – wyjaśnia Cassie.

Tłumaczy również, że to wciąż to samo imię, tylko w dłuższej i krótszej wersji. Jest ono dla nich bardzo wyjątkowe i szczególne. Cała rodzina jest fanami marki samochodów Chevrolet.

– Wiele dla nas znaczy. Uwielbiam to imię zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Uwielbiam Chevroleta dla dziewczynki, ponieważ brzmi ładniej, nazwiemy ją Chevy lub Chevy girl lub w skrócie Ray – mówi Cassie.

Internauci są zachwyceni

Wielu internautów jest zachwyconych tym imieniem. Co ciekawe, jedna z fanek przyznała, że ma członków rodziny o tym imieniu. Przyznaje również, że decyzja wyboru imienia dla dziecka należy tylko i wyłącznie do rodziców.

„Mam członków rodziny o tym imieniu i pochodzi ono od nazwiska Chevalier. Każdy ma swoje własne opinie na temat tego, jak ludzie powinni nazywać swoje dzieci i ostatecznie powinno to zależeć od rodziców” – pisze internautka.

„Dziewczyna, którą znam, nazwała swoją córkę tym samym imieniem i jest po prostu urocza” – dodaje inna.

„Nie spodziewałam się takiego imienia” – przyznała kolejna.

Czytaj także: Czy imię może ośmieszać dziecko? Na tych 20 lepiej uważać, choć 2 z nich to totalne zaskoczenie

Krótkie imiona dla dzieci o ładnym brzmieniu. Nie musisz sięgać po zagraniczne trendy

Nowoczesne imiona dla chłopców i dla dziewczynek

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza