Organizer na pieluchy - czy warto go kupić? Nasze propozycje organizerów

2021-08-30 9:08

W obecnych czasach firmy prześcigają się w tworzeniu gadżetów ułatwiających życie świeżo upieczonym rodzicom. Ciężko dokonać wyboru pomiędzy tym, co w rzeczywistości jest zupełnie zbędnym sprzętem, a tym co może okazać się przyborem ratującym życie. Do której z tych dwóch kategorii należy organizer na pieluchy?

organizer na pieluchy
Autor: Getty images Czy warto kupić organizer na pieluchy?

Organizer na pieluchy pomaga zorganizować przestrzeń przy przewijaku lub łóżeczku dziecka. Mogłoby się wydawać, że przy wszystkich sprzętach niezbędnych do obsługi noworodka, nie jest to zbyt ważna rzecz. Jednak wbrew pozorom ten prosty gadżet zapewnia rodzicom sporą wygodę i może okazać się prawdziwym wybawieniem w opiece nad pociechą.

Spis treści

  1. Organizer na pieluchy - czy warto go nabyć?
  2. Organizer na pieluchy - jaki wybrać?
  3. Organizer na pieluchy - nasz wybór
Przewijanie chłopca

Organizer na pieluchy - czy warto go nabyć?

Organizer na pieluchy ma postać niewielkiego koszyka, który można postawić na półce lub gdzieś zawiesić. Zajmuje naprawdę niewiele miejsca, a może pomieścić wszystkie niezbędne do przewijania akcesoria. Mając w domu maluszka, często brakuje czasu na sprzątanie, a dzięki organizerowi najpotrzebniejsze rzeczy zawsze są łatwo dostępne w najbliższym otoczeniu dziecka i nic nie może się zagubić.

Czytaj również: Pieluszki wielorazowe. Modne, ale czy wygodne? Rodzaje i typy wielorazówek

12 akcesoriów do kąpieli, które usprawnią i ułatwią mycie maluszka

11 gadżetów i akcesoriów dla niemowlaka, które pomogą rodzicom

Organizer na pieluchy - jaki wybrać?

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów organizerów na pieluchy. Ich ceny wahają się od 30 do nawet 200 złotych. Przy zakupie warto wziąć pod uwagę planowane umiejscowienie sprzętu. Jeśli nie mamy zbyt wiele miejsca, świetną opcją może okazać się organizer wiszący, który można umocować na ścianie łóżeczka maluszka lub przy wózku.

Organizery do postawienia na szafce również mogą się znacznie różnić. Najprostszą formą jest zwykły koszyczek. Bardziej rozbudowane pojemniki mogą mieć osobne przegródki na pieluchy, chusteczki, woreczki i dozowniki. Najlepiej wyposażone organizery posiadają nawet podgrzewacze do chusteczek.

Nie bez znaczenia może być również wygląd gadżetu, ale obfitość kolorów i wzorów dostępnych na rynku z pewnością sprawi, że każdemu uda się wybrać coś dla siebie.

Organizer na pieluchy - nasz wybór