Dla mam

Nie wiesz, co kupić swojemu mężczyźnie na Mikołajki? Najważniejsze, aby prezent podobał się obdarowanemu. Zajrzyj do naszej galerii i sprawdź propozycje na prezent mikołajkowy dla mężczyzny.
Prezent na Dzień Nauczyciela, nie powinien być niczym kosztownym i zobowiązującym, bo mógłby wprawić obdarowywanego w zakłopotanie. Zamiast tradycyjnych kwiatów i czekoladek, lub oprócz nich, można podarować nauczycielowy gadżet, który rozbawi, a w przyszłości będzie wzruszającą pamiątką.
Wybranie upominku dla nauczyciela od klasy często jest trudnym wyborem. Ile rodziców, tyle pomysłow. Aby ułatwić decyzję, zebraliśmy kilka fajnych i niedrogich pomysłów na upominki na tę okazję. Zobacz, co warto kupić na prezent dla nauczyciela na koniec roku.
Niedługo Dzień Ojca, warto więc zastanowić się nad prezentem. Szczególnie wyróżniony powinien być ten mężczyzna, który obchodzi Dzień Ojca po raz pierwszy. Zobacz, co powinien dostać tata niemowlaka, aby podarunek naprawdę go ucieszył i aby zapamiętał go na lata.  
Nie wiesz co podarować rodzinie i przyjaciołom na gwiazdkę? Zebraliśmy ciekawe pomysły na prezenty dla dziecka, żony, męża, siostry, teściowej - i nie tylko! Każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.
Nie chcesz wspierać firm, które testują swoje produkty na zwierzętach? Sprawdź czy producent ulubionych kosmetyków twoich lub do pielęgnacji twojego dziecka ma certyfikat potwierdzający, że nie krzywdzi zwierząt.
Trudno wyobrazić sobie życie bez super chłonnych podpasek i tamponów. Jednak mało która z nas zastanawia się nad tym, jak te produkty oddziałują na środowisko. Ekologiczną alternatywą są kubeczki menstruacyjne, a także podpaski i tampony w wersji eko, także wielorazowe. Zobacz galerię takich produktów.
Butelki do wody z filtrem pozwalają na bardziej ekologiczne gospodarowanie wodą i zmniejszenie śladu węglowego. Jaką butelkę wybrać? Kiedy wymieniać filtr i jaki wybrać? Na ile wystarcza taka butelka filtrująca i czym się różni od dzbanka?
Plecaki przestały być zarezerwowane na wycieczki, czy typowo sportowe aktywności. Są praktyczne, dlatego weszły do mody i rozgościły się w niej na dobre. Miejskie plecaki są nie tylko wygodne, ale i bardzo ładne. Na rynku jest ich całe mnóstwo, w przeróżnych stylach. Jaki plecak dla mamy wybrać? Zobacz nasz przegląd!
Wyjście na plażę z dzieckiem to prawdziwa wyprawa. Trzeba na nią przygotować specjalny ekwipunek, żeby zapewnić maluchowi bezpieczne i ciekawe plażowanie. Zobacz, jakie gadżety na plażę najbardziej przydadzą się dzieciom i spakuj je koniecznie na wakacje!
Jeśli już wielokrotnie próbowałaś zmienić dietę i pozbyć się pamiątki z okresu ciąży w postaci dodatkowych kilogramów, ale niestety bez sukcesu – mamy dla ciebie propozycję. Zmień na stałe swój styl życia na zdrowszy, ale oparty na twoich zasadach. Wypróbuj dietę bez liczenia i ważenia. Jak to zrobić?
Umalowanie się, wieczorny demakijaż, nałożenie maseczki na twarz trwają zbyt długo? Każda mama doceni te gadżety do makijażu. Z przyjemnością będziesz dbać o urodę nawet wtedy, gdy masz pod opieką małe dziecko i doba wydaje się zbyt krótka.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza