Mama

Wśród dekoracji komunijny największą rolę odgrywa dekoracja stołu na komunię, o której trzeba pamiętać, gdy przyjęcie komunijne odbywa się w domu. Jak udekorować stół na komunię?. Dekoracja stołu na komunię powinna być prosta i elegancka.
Jaki prezent dla mamy wybrać, by sprawić jej radość i uniknąć banału? Podpowiadamy wam top 7 pomysłów na prezent dla mamy. Sprawdźcie, co warto kupić!
Życzenia komunijne często są bardzo tradycyjne. My proponujemy wam ich bardziej oryginalne wersje - poznajcie życzenia na pierwszą komunię zarówno dla własnego dziecka, jak i chrześniaka lub po prostu bliskiej waszemu sercu młodej osoby. Oto gotowe wierszyki na komunię!
Wycieczka rowerowa to idealna propozycja dla wszystkich aktywnych rodzin. Jeśli chcielibyście zacząć jeździć z dzieckiem na rowerze, a boicie się, że nie podoła trudom pedałowania, przeczytajcie nasz poradnik! Znajdziecie w nim 5 rowerowych tras idealnych dla dzieci.
Laurka na Dzień Matki to najlepszy prezent, jaki może sobie wymarzyć mama w dniu swojego święta. Własnoręcznie wykonana kartka dostarczy bezcenne chwile wzruszeń i będzie piękną pamiątką na długie lata. W naszej galerii znajdziecie instrukcję do zrobienia prostej laurki na Dzień Matki z motywem serca, z której wykonaniem poradzą sobie nawet najmłodsze dzieci.
Warto wcześniej zaplanować, jak spędzimy zbliżającą się majówkę, która znów przebiega pod znakiem pandemii. Zamknięte są parki rozrywki, parki wodne, kina, teatry i inne atrakcje. Zobacz, gdzie warto się wybrać na majówkę z dzieckiem blisko Warszawy bez obawy o natknięcie się na ograniczenia związane z pandemią.
Kotylion na Święto Niepodległości lub na święto 3 maja to kokarda narodowa, symbol patriotyzmu, przypinany do piersi w czasie ważnych uroczystości państwowych. Jak zrobić kotylion na 11 listopada? Skorzystajcie z naszego poradnika.
Gdzie boli wyrostek? jak rozpoznać ten ból i jak odróżnić od bólu wywołanego niestrawnością czy dolegliwościami prze okresem? Wytłumaczymy wam, po co nam wyrostek i jak rozpoznać, że choruje, a także co się dzieje w organizmie, kiedy pojawia się ból brzucha związany z wyrostkiem.
Kolczyki w sutkach to coraz modniejsza ozdoba, robi się je w salonie piercingu i tatuażu. Ważne, żeby zabieg był wykonany sterylnie - pozwoli to uniknąć powikłań. Ale co zrobić z tą biżuterią, kiedy pojawia się dziecko? Czy kobieta w ciąży i w czasie laktacji powinna wyjąć kolczyk z sutka?
Zabawki dla dwulatka powinny być dobierane bardzo starannie. Oprócz zabawy, najlepiej jeśli wpomagają rozwój dziecka, kształtują wyobraźnię czy rozwijają ruchowo. Jakie zabawki dla dwulatka wybrać? Które zabawki najlepiej sprawdzą się jako prezent dla dwuletniego dziecka? Zobaczcie nasze pomysły na ciekawe zabawki dla dwulatka!
Szukasz inspiracji na fryzury komunijne z długich włosów? Zastanawiasz się czy, zostawić proste włosy, zrobić loki, zapleść warkocza, a może upiąć koka? Przejrzyj naszą galerię z inspiracjami na fryzury komunijne z długich włosów, a z pewnością rozwiejesz swoje wątpliwości.
Fryzury komunijne z warkoczem są świetnym tłem dla wianków z żywych kwiatów. I co niezwykle ważne - można je wykonać samemu w domu. Wystarczy, tylko wiedzieć, jak to zrobić. W naszej galerii znajdziecie gotowe instrukcje, jak zrobić fryzury komunijne z warkoczem krok po korku.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka