Mama

Prezent na szkolne mikołajki za 30 zł? Nic prostszego. Oto 10 naszych nasze podpowiedzi na fajne i tanie prezenty dla kolegów i koleżanek z klasy twojego dziecka.
Coraz częściej w trakcie cięży organizuje się tzw. gender reveal party, czyli przyjęcie, na którym zebrani dowiadują się, jaka będzie płeć dziecka. Trend ten, podobnie jak baby shower, przybył do nas z USA i także stał się wielkim hitem. Na czym polega przyjęcie gender reveal?
Czy mając małe dziecko, można generować mniej śmieci? Owszem. W dodatku nie jest to wcale takie trudne do zrealizowania. Ukłon w stronę planety dobrze odbije się także na domowym budżecie.
Żywność ekologiczna jest najlepszym sposobem na wyeliminowanie z diety 90 procent wszystkich czynników zakłócających homeostazę (czyli równowagę) organizmu. Czy ekoprodukty mają same korzyści? Sprawdź, jakie ekoprodukty warto kupować.
Termin narodzin się zbliża, a ty się boisz coraz bardziej. Czy dasz radę urodzić? Czy wytrzymasz ból? Pomożemy ci przezwyciężyć lęki związane z porodem. Sprawdź, co zrobić, żeby nie bać się porodu?
Zakup prezentu na Mikołaja dla kobiety to wyzwanie dla każdego mężczyzny, który chce obdarować swoją kobietę. Pamiętaj jednak, że to nie jest jeszcze Boże Narodzenie i podarunek może być nieco mniejszy. Co kupić partnerce na mikołajki? Skorzystaj z naszych 10 propozycji.
W sprawach motoryzacji trzeba być twardym. Mądry wybór, dokładna kalkulacja potrzeb, żadnych przypadków. To coś jak szycie garnituru na wymiar. Chodzi o to, żeby dobrze wyglądać na zdjęciach rodzinnych ale przede wszystkim samemu czuć, że to jest to.
Pachnące pieluchy, skrzypiący przewijak, krzywe i piszczące koło w wózku albo rosnące zęby. Rodzicielstwo to gimnastyka. Ale żeby przewietrzyć głowę, dać odpocząć piekącym mięśniom warto się czasem zmęczyć. Sportowo.
Musisz kupić wszystko. Bo jak nie kupisz to dziecko będzie nieszczęśliwe. Potrzeba kocyków, łóżeczek, śpiworków, ubranek, smoczków, butelek i wielu innych słodkich rzeczy. Tylko czy użyjesz wszystkich tych niezbędnych akcesoriów? Gwarantuję, że nie.
Poszukiwanie ukrytych skarbów to zadanie godne prawdziwego łowcy przygód. Wiedziałem to już gdy byłem mały i budowałem szałasy i „bazy” na podwórku. Jak się mnie ktoś wtedy pytał, co chcę w życiu robić, to odpowiadałem, że chce być jak Indiana Jones.
Odliczając dziewięć miesięcy do porodu, w jednym z licznych ataków paniki tknęła mnie myśl, że pewnego dnia mój syn odkryje, że mam mnóstwo wad. Doszedłem jednak do wniosku, że nie mam zamiaru mu tego ułatwiać i mam jeszcze trochę czasu na usunięcie kilku z nich. Na pierwszy rzut poszła najbardziej oczywista – palenie.
Siedzieliśmy całą rodziną w dużym pokoju. Był wieczór, rozmawialiśmy o niczym, a w telewizji leciał film. Dość pikantny, tak w warstwie tekstowej, jak i obrazu. Kiedy główna bohaterka zdjęła z siebie już wszystko, co się dało, wziąłem do ręki pilota i przełączyłem kanał.

NOWY NUMER

W nowym M jak Mama o tym, dlaczego w ciąży boli kręgosłup i jak można sobie pomóc w takiej sytuacji. A także: jakie formalności trzeba załatwić po urodzeniu dziecka, kiedy warto kupić niemowlakowi szumiącą zabawkę i jak przystawiać malca do piersi.

Kup dostęp od 2,50 zł
mjm 12/19