Mama

Wianki komunijne stanowią idealne uzupełnienie sukienki na komunię. Ozdoby komunijne do włosów mogą być przygotowane z kwiatów żywych lub sztucznych. Choć wianki komunijne z żywych kwiatów wzbudzają największe zainteresowanie, można teraz dostać wianki, które doskonale imitują żywe kwiaty. Zobaczcie TOP 5 modnych propozycji wianków na komunię dla dziewczynek.
Pierwsza komunia święta to wydarzenie duchowe, ale też okazja do obdarowania dziecka prezentami komunijnymi. Zobacz prezenty dla chłopca, które sprawią dziecku radość i utrwalą pamięć o pierwszej komunii na lata. Prezentujemy 10 topowych prezentów na komunię!
Prezenty na komunię to obowiązkowy element tej uroczystości. Jednak często zakup prezentu komunijnego to nie lada wyzwanie: prezent powinien ucieszyć dziecko, zaskoczyć je, warto też, by był ponadczasową pamiątką pierwszej komunii świętej. Zobacz propozycje prezentów na komunię dla dziewczynki!
Szczoteczka soniczna staje się coraz popularniejsza i zdobywa znaczną przewagę zarówno nad szczoteczka tradycyjnymi, jak i szczoteczkami elektrycznymi. Jak działa szczoteczka soniczna i dla kogo się nadaje? Sprawdź to i zobacz, które szczoteczki soniczne są teraz najpopularniejsze. Oto najnowszy ranking szczoteczek sonicznych.
Własnoręcznie przygotowane, domowe kosmetyki do demakijażu oczyszczają skórę równie skutecznie co preparaty z drogerii. Oto sprawdzone przepisy na naturalne kosmetyki DIY.
Komunię świętą dzieci przyjmują w odświętnych strojach: albach i komżach, ale i w białych sukniach lub garniturach. Dziecko w takim ubraniu może jednak czuć się niekomfortowo. Czy powinno się je przebrać po komunii? Przeczytajcie nasz tekst, a nie będziecie mieli dylematu!
Podziękowania dla gości to powszechna praktyka na weselu, chrzcinach czy komunii świętej. Gospodarze przyjęcia wymyślają coraz oryginalniejsze formy podziękowań i upominków dla gości, by zaproszone osoby zapamiętały ten wyjątkowy dzień na dłużej. Zobacz nasze pomysły na podziękowania dla gości. 
Zaproszenia na komunię to ważny element przygotowań do uroczystości przyjęcia tego sakramentu przez dziecko. Jaki wybrać wzór? Czy powinno się wyróżniać zaproszenia dla chłopca i zaproszenia na komunię dla dziewczynki? No i kiedy najlepiej wręczyć zaproszenia na komunię?
Sukienka na komunię to marzenie wielu dziewczynek - obecnie dzieci przystępują do Pierwszej Komunii Świętej w albach -jednakowych dla całej klasy. Ale wielu rodziców decyduje się na złamanie tej zasady lub kupuje sukienki komunijne do przebrania po mszy. Jaką sukienkę na komunię wybrać? Oto nasze inspiracje z Instagrama!
Kiedy jest Dzień Matki? Dzień Matki w wielu państwach najczęściej obchodzony jest w maju, w Polsce 26 maja. Sprawdź, kiedy i jak mieszkańcy różnych państw obchodzą Dzień Matki. 
Pierwsze miesiące życia z dzieckiem to wyjątkowy czas. Piękny, niepowtarzalny, ale i wyjątkowo wyczerpujący. Tym bardziej warto pomyśleć o młodej mamie i dać jej coś specjalnego w imieniu bobasa. 26 maja już tuż, tuż! Oto najlepsze upominki dla świeżo upieczonej mamy.
Sesja na roczek w studiu fotograficznym lub w plenerze to piękna pamiątka na całe życie. Jak wybrać dobrego fotografa, który wykona ją sprawnie i profesjonalnie? Jak przygotować dziecko do sesji na roczek? Odpowiedzi na te pytania szukaj w naszym poradniku.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka