Mama

Późne macierzyństwo to coraz częściej występujące zjawisko nie tylko wśród międzynarodowych gwiazd, ale i Polek. Dlaczego na pierwsze dziecko coraz częściej decydujemy się nawet po 40. roku życia? Czy macierzyństwo po 40. jest bardziej świadome, czy wiąże się z większymi obciążeniami dla kobiety? 
Kotylion na Święto Niepodległości lub na święto 3 maja to kokarda narodowa, symbol patriotyzmu, przypinany do piersi w czasie ważnych uroczystości państwowych. Jak zrobić kotylion na 11 listopada? Skorzystajcie z naszego poradnika.
Czarne myśli prawdopodobnie dopadają każdego i zdarzają się nawet największemu optymiście. Ciężko się od nich uwolnić, zwłaszcza w kryzysowych chwilach lub w okresach napięcia, np. w czasie ciąży. Podpowiadamy, jak odgonić czarne myśli.
Doczepianie włosów ma tyle samo zwolenniczek, co przeciwniczek. Bez wątpienia staje się jednak coraz popularniejszym zabiegiem, szczególnie wśród kobiet, które z różnych względów nie mogą lub nie chcą samodzielnie zapuścić swoich włosów. Na czym polega zabieg przedłużania włosów i czy obciąża naturalne włosy? Sprawdźcie!
Większość z nas, zapytana o dobry seks, odpowie, że taki właśnie ma lub przynajmniej chciałaby mieć. Co jednak kryje się za tym pojęciem? Jaki seks to dobry seks, a kiedy seks jest kiepski i jak to rozpoznać?
Jakie powinno być ubranko do chrztu dla dziecka? Przede wszystkim wygodne, przewiewne, ładne i dopasowane do pogody jaka panuje na zewnątrz. Coraz więcej rodziców odstępuje od klasycznej bieli na rzecz równie eleganckich odcieni ecru, pudrowego różu czy pastelowego błękitu. A jakie są najmodniejsze ubranka do chrztu w tym sezonie?
Czy wiesz, kiedy wypada Dzień Matki, Dzień Ojca i Dzień Teściowej? Wiesz, kiedy swoje święta mają babcia i dziadek, a także ciocia i wujek? Czy słyszałaś o Międzynarodowym Dniu Rodziny? Jakie jeszcze rodzinne święta w roku są godne świętowania? Znasz ich daty? Sprawdź swoją wiedzę na ten temat w naszym teście!
Planowana ciąża w wieku 16 lat? Zakładanie rodziny, ciąża i dziecko to kwestie, które kojarzą się z dorosłymi i dojrzałymi ludźmi. Bycie rodzicem to zadanie trudne i niezwykle absorbujące. A jednak zdarzają się szczęśliwe rodziny w których nastoletnie macierzyństwo, to tradycja...
Po co robić test na ojcostwo? Jak wygląda badanie DNA potwierdzające, kto jest ojcem dziecka? Niekiedy ciąża przychodzi bardzo niespodziewanie. Na tyle, że kobieta nie jest pewna, czyje dziecko nosi w brzuszku, bo w krótkim czasie miała dwóch partnerów seksualnych.
Wszystko na temat chrztu świętego, ogranizacji, przygotowań i formalności. Co założyć na chrzest dziecku, a co samemu? Co podać do jedzenia? Jaki tort na chrzest? Jakie prezenty? Co się dzieje w czasie chrztu?
Olejek musztardowy to hit włosomaniaczek – nie tylko wzmacnia cebulki i działa na porost włosów, ale też sprawia, że stają się bardziej błyszczące, zdrowsze, odżywione i mocniejsze. Jak go stosować i na co należy uważać, gdy zdecydujemy się go używać?
Większość młodych mam, czuje się osamotniona. I nie liczy się to, ilu ludzi mają wokół siebie. Tym czego potrzebuje każda świeżo upieczona mama, jest koleżanka, która jest w dokładnie takiej samej sytuacji. Tylko jak taką znaleźć? Podpowiadamy!

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza