Mama

Serotonina jest jednym z najważniejszych neuroprzekaźników ośrodkowego układu nerwowego. Ale mówiąc prościej - jest substancją niezbędna do życia, Nazywana jest „hormonem szczęścia”, ponieważ odpowiada za dobry nastrój. Jak podnieść poziom serotoniny, aby być szczęśliwszym?
Wysyłanie kartek wielkanocnych to tradycja, która powoli odchodzi w zapomnienie. Nie oznacza to jednak zupełnej rezygnacji ze składania życzeń - po prostu dziś wygodniej jest wysłać życzenia sms-em lub przez komunikator. Sprawdź nasze propozycje e-kartek z życzeniami.
Mycie włosów OMO stało się ostatnio bardzo popularne, ale nie jest nowością. Od lat uwielbiane i stosowane przez włosomaniaczki pozwala dbać o włosy nawet podczas ich mycia. Warto poznać zasady mycia włosów OMO, żeby cieszyć się błyszczącymi i gładkimi włosami.
Bolesne miesiączki są problemem, z którym spotkała się większość kobiet. W walce z bolesnym okresem najczęściej wykorzystywane są leki przeciwbólowe. Jednak nie jest to jedyna skuteczna metoda. W wielu przypadkach można zamienić je na zioła. Substancje w nich zawarte są całkowicie naturalne i działają rozkurczająco oraz uspokajająco.
Metod antykoncepcji jest wiele: hormonalne, chemiczne, mechaniczne. To, jaką wybierzesz, zależy do ciebie i partnera, ale przede wszystkim od twojego lekarza. Jakie skuteczne i bezpieczne metody antykoncepcji, czyli zapobiegania ciąży, możesz stosować?  
Czy dziewczynki też powinny dostawać prezenty na Dzień Kobiet? Tak! W końcu to małe kobietki! Twoja córka, siostra czy chrześnica na pewno ucieszy się z prezentu. Co jej kupić z okazji Dnia Kobiet? Podpowiadamy,
Brwi permanentne budzą skrajne emocje, choć nie da się ukryć, że obecnie to jeden z najpopularniejszych urodowych zabiegów. Moda na gęste brwi o pięknej linii wciąż trwa i nic nie wskazuje na to, żeby w najbliższym czasie miało się to zmienić. Jeśli więc rozważasz makijaż permanentny brwi, poznaj metody zabiegu, dowiedz się, jak przebiega gojenie, a także jaka jest cena.
Piosenki na Dzień Kobiet umilą nie tylko romantyczną kolację we dwoje. Mogą ci towarzyszyć przez ten cały wyjątkowy dzień. Zobacz nasze zestawienie najciekawszych piosenek na Dzień Kobiet.
Nerwica to coraz częstsza dolegliwość. Dławiący stres i zżerające nerwy prowadzą do poważnych schorzeń, dlatego warto zapobiegać im jak najwcześniej. Jak radzić sobie z nerwicą i stresem domowymi sposobami?
Brak ochoty na seks związany jest ze spadkiem libido. Wbrew pozorom spadek libido nie zawsze musi być związany z chorobą, zmianami hormonalnymi lub zaburzeniami seksualnymi. Czasem wystarczy, że jesteśmy zmęczone, przepracowane lub zestresowane. Jak zwiększyć swoje libido?
Czy warto wykonywać USG piersi i jak często zgłaszać się na to badanie? Wyjaśniamy i podpowiadamy, od jakiego wieku trzeba regularnie robić USG piersi i jak wygląda to badanie. 
Potrawy na Wielkanoc to ważny element świątecznej tradycji. Podczas uroczystego śniadania nie może zabraknąć kilku podstawowych potraw. Sprawdź, które dania będą pewnikiem na wielkanocnym stole!

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka