Mama

Kochasz swoje dziecko najbardziej na świecie i zrobiłabyś dla niego wszystko. Tym bardziej boli, gdy słyszysz od niego „jesteś złą mamą”, „nienawidzę cię”. Co zrobić, gdy dziecko wypowie te słowa w miejscu publicznym? Jak się zachować i jak rozmawiać o tym z dzieckiem?
Termin, do którego możemy wykorzystać bon turystyczny, mija z ostatnim dniem września 2022 roku. Do Polskiej Organizacji Turystycznej, która odpowiada za obsługę bonu, wpływają kolejne zawiadomienia o niezgodnych z prawem próbach jego spieniężenia.
Olga Frycz raczej nie należy do gwiazd zabiegających o obecność w show-biznesie. Aktorka na co dzień samotnie wychowuje dwie córki i żyje z dala od "ścianek" i eventów. Swoje media społecznościowe prowadzi jednak dość aktywnie. Ostatnio wraz z córeczkami wybrała się na Kaszuby, gdzie spędzają wakacje. Pokazała też swój sposób na szybki obiad. Ten post podzielił fanki - jedne są za, inne nie popierają podejścia aktorki.
Gdy dowiedzieli się o ciąży, ona miała 14, a on 15 lat. Wróżono im, że ich związek nie przetrwa próby, jaką jest rodzicielstwo i rozpadnie się najdalej w miesiąc od porodu. Dziś para ma już ponad roczną córeczkę i dzięki przychylności rodziców, rozpoczyna wspólne mieszkanie.
Lolo Jones właśnie skończyła 40 lat. Oprócz ogromnych sukcesów sportowych kobieta zasłynęła z kontrowersyjnych wypowiedzi w mediach, odnośnie związków, seksu i zakładania rodziny. Olimpijka jawnie przyznaje, że wciąż jest dziewicą. Z okazji swoich okrągłych urodzin zdobyła się na wzruszające wyznanie: "Nic nie przeraziło mnie bardziej niż poczucie, że kończy mi się czas na posiadanie rodziny".
Nerwowa atmosfera zdarza się w każdej rodzinie. Z przemęczenia, hałasu, napiętego grafiku, dziecięcych histerii połączonych z brakiem czasu na odpoczynek. Nie jesteśmy w stanie całkiem jej zlikwidować, ale można ją w łatwy sposób zminimalizować. Jak? Drobnymi krokami, które w połączeniu zrobią wielką robotę dla spokoju i poczucia szczęścia w waszym domu.
W dzisiejszych czasach niemały szok wzbudzają rodziny, w których liczba dzieci wchodzi w wartości dwucyfrowe. Kiedyś było to znacznie częściej spotykane - być może przez mniejszy dostęp do antykoncepcji. Nie da się jednak ukryć, że ta kobieta to rekordzistka, przez wielkie "R".
Tydzień temu zmarł były partner i ojciec córki Sylwii Bomby, Jacek Ochman, były prezes MKS Znicz Pruszków, wieloletni działacz tego klubu piłkarskiego. Choć związek pary rozpadł się półtora roku temu, to teraz trudny czas dla gwiazdy telewizji TTV, ze względu na córkę,. "Trzymajcie za nas kciuki" - prosi swoich fanów na Instagramie.
Trójka dzieci urodzonych rok po roku - to brzmi, jak wielkie wyzwanie. Chyba nikt, kto tego nie przeżył, nie jest w stanie sobie wyobrazić, jak wielu wyrzeczeń i jakiej ilości pracy ono wymaga. Ta mama opowiedziała o swoim życiu z trójką brzdąców z niewielką różnicą wieku. Jest w tym bardzo dosadna. "Maluchy będą miały gdzieś, że nie spałaś całą noc z nowym dzieckiem"... O czym jeszcze opowiada?
Kuba Wojewódzki już w marcu zapowiedział, że zostanie ojcem. Teraz, z okazji 59. urodzin pokazał swoje zdjęcie z niemowlakiem. Czy rzeczywiście został tatą? Sprawdzamy, czy to żarty, a może jednak prawda...
Lekarze sugerowali, by porzucili plany o rodzicielstwie. Dziś Charli Kate Adams i jej mąż Cullen mają trójkę dzieci. Najmłodsze z nich jest zupełnie zdrowe, mimo iż rodzice cierpią na choroby genetyczne. Ona na karłowatość, on na dysplazję akromiczną, która sprawia, że dorosły człowiek nie osiąga nawet średniego wzrostu.
Za sprawą mediów społecznościowych możemy zaglądać do życia codziennego znanych osób. Dla nich to sposób na utrzymywanie popularności, ale nie brak też minusów bycia znaną osobą w sieci. Każdy błąd, każde "nieodpowiednie" zachowanie może spotkać się z ogromną falą krytyki. Tak było po opublikowaniu przez Dorotę Gardias na Insta Stories relacji z jej podróży z córką.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza