Mama

Agnieszka Włodarczyk to jedna z najbardziej zakochanych świeżo upieczonych mam w polskim show-biznesie. Jej media społecznościowe praktycznie przejął mały Milan i tematy około macierzyństwa. Gwiazda, która urodziła synka po 40-tce, poruszyła ostatnio temat wyglądu. Jak wiele w temacie samoakceptacji dało jej macierzyństwo?
Powrót do formy po porodzie to marzenie każdej mamy. Często jednak brakuje siły i wystarczającej motywacji. Jedna z Instagramerek udowadnia, że przeszkodą w odzyskaniu formy nie może być dziecko. Pokazuje, jaką frajdą mogą być wspólne ćwiczenia. Sama zobacz.
Halina Mlynkova jest raczej oszczędna w dzieleniu się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Z okazji roczku swojego młodszego syna Leona zrobiła jednak wyjątek i opublikowała kilka prywatnych kadrów. To także pierwszy raz, kiedy piosenkarka pokazuje twarz synka.
W Polsce wesele kojarzy się z przepychem, górą jedzenia, muzyką i zabawą do rana. Można byłoby pomyśleć, że wesele w Wielkiej Brytanii wygląda tak samo, albo chociaż podobnie. Polska TikTokerka pokazała, jak bardzo się myliliśmy.
Brodawczak ludzki to wirus, który może wywoływać wiele różnych problemów zdrowotnych, w tym także nowotworów. W jaki sposób zarażamy się brodawczakiem? Kto jest najbardziej narażony na to zakażenie i jakie są sposoby zapobiegania zarażeniu brodawczakiem?
Ryzyko zatrucia pokarmowego u dziecka w upalne dni jest większe. Bakterie, które odpowiadają za zatrucie pokarmowe atakują znacznie częściej latem, bo wysoka temperatura i wilgoć sprzyjają ich namnażaniu się. Co robić, gdy dziecko w czasie urlopu zacznie cierpieć z powodu zatrucia pokarmowego?
Zabawy z dzieckiem w samochodzie to obowiązkowy element każdej podróży, szczególnie tej długiej. Aby miło spędzić podróż z dzieckiem w samochodzie trzeba się do niej odpowiednio przygotować. Czym zająć dziecko w samochodzie? Jakie są zabawy na podróż z dzieckiem? Zobacz nasze propozycje zabaw z dzieckiem w samochodzie!
Wydawałoby się, że nowe ubrania, a szczególnie zapakowana bielizna, od razu nadają się do noszenia. Znana Instagramerka Zosia Zochniak, która prowadzi profil Ubrania do Oddania, udowodniła, jak bardzo jest to błędne założenie. Przekonaj się, jak wygląda woda po wypraniu bielizny prosto ze sklepu.
Wciąż się złościsz, że twój mąż nie pomaga w domu? Krzyczysz, prosisz, grozisz, marudzisz, aż w końcu macie ciche dni? Może postępujesz z nim nie właściwie. Przeczytaj rady mężczyzn, którzy zdradzili, jak - ich zdaniem - zachęcić partnera do pomocy w domu. Przekonaj się, co robiłaś nie tak.
Lato to czas, gdy po lody sięgamy znacznie częściej. Przyjemnie chłodzą w upalne dni, bo są zimne, a dodatkowo - dobrze smakują. Jednak nie wszystkie lody są sobie równe. Jeden rodzaj lodów należy szczególnie omijać. Sprawdź, które lody są najgorsze i jaki może być ich wpływ na nasze zdrowie.
Kłótnie w związku zdarzają się z różnych powodów. Nie oznacza to od razu kryzysu w małżeństwie. Jak wynika z sondaży, większość Polaków deklaruje, że woli rozwiązywać konflikty podczas spokojnej rozmowy, jednakże szczegółowa analiza ukazuje, że nie obce jest stosowanie niedojrzałych technik radzenia sobie z konfliktem. W społeczeństwie funkcjonuje powiedzenie, że kłótnie w związku są potrzebne. Czy faktycznie?
W ciąży zastanawiasz się nad wszystkim dwa razy: czy możesz zjeść sushi, uprawiać sport, nosić zakupy…? Częstym pytaniem, które przyszłe mamy zadają swoim lekarzom jest to, czy w ciąży można jechać na wakacje. Wyjaśniamy, kiedy wyjazd z domu w okresie oczekiwania na dziecko jest bezpieczny.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza