Mama

Tort na chrzciny powinien być delikatny i bardzo urokliwy - taka tendencja zauważalna jest także w trendach tortowych ostatnich lat. Torty zarówno dla dziewczynek jak i chłopców z okazji chrzcin mają delikatne pastelowe barwy, ozdobione są żywymi kwiatami lub zielonymi roślinami i ogólnie utrzymane są w minimalistycznym stylu. Zobaczcie naszą galerię z ponad 20 tortów z okazji chrzcin. Niektóre z nich zapierają dech w piersiach!
Życzenia imieninowe nie muszą być banalne. Jeśli chcesz, by twoje życzenia wyróżniały się kreatywnością bądź humorem – oto ciekawe propozycje 10 gotowych życzeń na imieniny. Skorzystaj z naszych podpowiedzi na śmieszne życzenia imieninowe i na te poważne.
Prezent dla żony powinien być niebanalny, a jednocześnie spełniać jej oczekiwania i potrzeby. Co kupić: kosmetyk, biżuterię, akcesoria? Podpowiadamy 10 pomysłów na prezent dla niej.
Jak wybrać prezent dla męża, by sprawić mu radość? Postawić na gadżet elektroniczny, akcesoria dla gracza, a może coś pikantnego? Skorzystajcie z naszego poradnika i zobaczcie kilka ciekawych pomysłów na prezenty dla męża.  
Prezent na Dzień Taty to wyraz miłości i szacunku. Prezent dla taty można kupić lub wykonać własnoręcznie - wszystko zależy od wieku dziecka i jego możliwości - zapewne nie obędzie się też bez pomocy ze strony mamy. Proponujemy wszystkim mamom, by znalazły chwilkę pod nieobecność taty i pomogły dziecku przygotować prezent na Dzień Taty.
Prezent dla taty może spędzać sen z powiek niejednemu dorosłemu dziecku. Kolejny raz przed świętami mamy dylemat – co kupić tacie? Jaki prezent dla taty będzie idealny? Jaki prezent dla taty wybrać.
Dzień Ojca to międzynarodowe święto obchodzone w wielu krajach, ale w różnych terminach. W Polsce Dzień Taty przypada na 23 czerwca. Tego dnia małe, starsze i całkiem dorosłe dzieci składają życzenia swoim ojcom, a także obdarowują ich prezentami. Dają tym samym wyraz miłości i szacunku dla nich.
Prezent na Dzień Ojca DIY ucieszy każdego tatę. Nie masz pomysłu na wykonanie takiego podarunku? Nic nie szkodzi! Skorzystaj z naszej propozycji - zrób piękne, niekłujące kaktusy i daj je tacie w dniu jego święta! Z pewnością postawi je na honorowym miejscu w domu lub zabierze do swojego biura!
Laurka na Dzień Taty DIY to najbardziej wzruszający prezent, jaki możemy dać swojemu tacie. Własnoręcznie wykonany prezent z pewnością ucieszy go bardziej niż niejedna kupiona rzecz. Zobacz, jak wykonać piękną kartkę z życzeniami dla taty krok po korku. W naszej galerii znajdziesz szczegółową instrukcję.
Wierszyki na Dzień Taty to miły dodatek do prezentu. Niezależnie od tego, jaką niespodziankę przygotowaliście dla niego, dołączcie do niej kartkę z życzeniami na Dzień Taty. 
Dzień Dziecka, obchodzony 1 czerwca, to czas, gdy obdarowujemy pociechy prezentami. Ale dziecku najprzyjemniej będzie, gdy Dzień Dziecka spędzi, celebrując go z rodzicami. Jak spędzić Dzień Dziecka, by dostarczyć dziecku niezapomnianych wrażeń?
Dzień Dziecka tuż-tuż! Zaskocz swoją pociechę niebanalnymi życzeniami z okazji Dnia Dziecka. Twoje dziecko będzie zachwycone! Zobacz, jakie życzenia złożyć dziecku z okazji jego święta!

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka