Mama

Cytaty o życiu inspirują oraz pozwalają zatrzymać się przez chwilę i spojrzeć na naszą egzystencję z szerszej perspektywy. Cytat o życiu może poprawić nastrój. Zachęcamy do przejrzenia 10 mądrych sentencji życiowych. Najlepiej z kubkiem kawy w dłoni. ♥
Benzodiazepiny są jednymi z najbardziej znanych leków uspokajających – stosowane bywają one m.in. w leczeniu nasilonych zaburzeń lękowych (szczególnie tych, gdzie pojawiają się napady lęku) oraz padaczki. Środki te cechują się szybkim działaniem, z drugiej jednak strony lekarze zwracają uwagę na to, aby stosować je z zachowaniem ostrożności – czym więc może grozić przyjmowanie benzodiazepin?
Piszesz, że przekłułaś córce uszy, gdy skończyła 6 miesięcy i czytasz, że nie nadajesz się na matkę. Żalisz się w internecie, że mąż nie wstaje do dziecka - czytasz, że to ty jesteś taka i owaka. Żeby tylko. Robisz slalom między komentarzami na grupie dla mam, bo co drugi zawiera wulgaryzmy. Przywykłaś? A nie powinnaś.
Tie dye to utrzymujący się od dłuższego czasu trend wśród nastolatków i dzieci. Nie trzeba jednak kupować nowych ubrań, by być na czasie. Tie dye pozwoli na odświeżenie starszych ubrań i danie im drugiego życia. Jak wykonać farbowanie ubrań tą metodą? Podpowiadamy!
Naukowcy udowodnili, że kawa wypita na pusty żołądek może fatalnie wpływać na metabolizm. Przed poranną dawką kofeiny lepiej jest więc zjeść śniadanie.
Laminowanie brwi to zabieg skierowany do osób o sztywnych, wywijających się brwiach, jak również tych, którzy chcieliby je podkreślić, zachowując przy tym naturalność. Po jego wykonaniu włoski są grubsze, odżywione, a przede wszystkim ładnie się układają. Laminacja brwi jest bezbolesna, trwa tylko kilkanaście minut i daje naprawdę spektakularne efekty!
Po urodzeniu dziecka wiele kobiet ma poczucie winy, kiedy chce kupić sobie coś nowego. Bo jakże to tak, sobie kolejne szpilki, zamiast dziecku ubranko? Ale że byłoby to szesnaste body do kolekcji, to nie ma znaczenia. Czy spełniając swoje potrzeby, stajemy się wyrodnymi matkami?
Młoda mama po porodzie musi odnaleźć się w nowej rzeczywistości i poznać swoje dziecko. Tej trudnej i tak sytuacji nie ułatwiają tysiące porad, których musi wysłuchać kobieta w połogu. Czego nie mówić młodej mamie? Jakie stwierdzenia mogą zdenerwować lub sprawić przykrość młodej mamie? Sprawdźcie!
Ablutofobia należy do zaburzeń psychicznych z grupy fobii specyficznych. Pacjent, który cierpi na ablutofobię, doświadcza lęku w sytuacji, kiedy… miałby się on umyć. Jak można się domyślić, unikanie wody z pewnością może mieć wiele różnych, nieprzyjemnych konsekwencji – czy istnieją więc jakieś sposoby, dzięki którym można doprowadzić do ustąpienia ablutofobii?
Przesądy w ciąży są często nadinterpretowane, a w rzeczywistości nie mają racjonalnego wytłumaczenia. Choć większość z nich wynika z troski, nie wszystkie rady mają uzasadnienie. Wciąż jednak wiele ciężarnych wierzy w ciążowe przesądy. Oto te najpopularniejsze.
Nieszczęśliwa żona i matka - jak się okazuje wiele kobiet właśnie tak czuje się w małżeństwie. Zawsze marzyłaś o mężu i dzieciach, ale gdy już to masz, nie czujesz się szczęśliwa? Małżeństwo i dzieci nie zawsze są receptą na szczęście...
Ludzie uwielbiają dawać rady i są przekonani, że wiedzą lepiej, co jest dobre dla danej osoby. Jeśli takie zachowania cię irytują, poznaj porady, dzięki którym już nigdy nie pozwolisz innym kierować swoim życiem.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza