Mama i tata

Podróż z dzieckiem to nie lada wyzwanie, szczególnie, gdy decydujemy się na podróż samolotem. Masz przed sobą pierwszą wyprawę ze swoją pociechą? W takim razie musisz koniecznie przeczytać ten artykuł, by dowiedzieć się, jak przygotować się do wyjazdu i o czym warto pamiętać podczas lotu.
Mazury to piękna kraina, która skrywa w sobie wiele tajemniczych miejsc, ale też atrakcji turystycznych. Jedną z nich bez wątpienia jest Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku. Można tam zwiedzać dawne domy czy budowle sakralne, które budowano w tym regionie, i nie tylko. Więcej informacji na temat tego magicznego skansenu poniżej.
Matki małych dzieci przyzwyczajone są do pomocy przy załatwianiu potrzeb malucha w toalecie. Nic więc dziwnego, że pewna kobieta, która chciała wejść z synem do toalety na dworcu w Poznaniu, mocno zdziwiła się reakcją pani sprzątającej. "10 zł albo dziecko wchodzi samo" - usłyszała.
Wiele osób wierzy, że liczby mają ogromny wpływ na nasze życie. Numerologia może powiedzieć sporo o charakterze człowieka, jego umiejętnościach i słabościach. Jednak cyfra w roku naszego urodzenia ma szczególny wpływ na osobowość. Ważna jest zwłaszcza ostatnia z nich. Dlaczego? Szczegóły poniżej.
Jak ciężkie, ale zarazem wspaniałe i zabawne jest rodzicielstwo, wie każdy rodzic. Chociaż nie zawsze pokrywa się to z rzeczywistością, ojcowie często traktowani są z przymrużeniem oka. Świadczą o tym chociażby memy, które krążą po sieci. Zobaczcie sami, jak internauci odbierają tatusiów.
Bycie rodzicem nie jest łatwe. Czasami mamy musiały posłużyć się różnymi sztuczkami, np. żeby maluch zjadł obiad do końca. Każdy rodzic miał własną metodę, jednak są takie teksty, które słyszało każde dziecko. Wyrażenie „chociaż mięsko zjedz, a ziemniaczki zostaw” jest już kultowe. Wybraliśmy najśmieszniejsze memy z takimi tekstami.
Na Warmii i Mazurach można znaleźć wiele miejsc, które idealnie nadają się na wypoczynek z pociechami. Jednak jedno z nich jest wyjątkowe. Mowa o Kortosferze, która znajduje się w Olsztynie. To idealna placówka dla małych i dużych dzieci. Na czterech piętrach można poprzez zabawę poznać świat. Jakie atrakcje tam znajdziemy?
Bycie rodzicem nie jest łatwe. Wiadomo, nie zamieniłybyśmy tego na nic innego i kochamy swoje dzieci nad życie, ale nie ma co ukrywać - są dni, że mamy ochotę rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady. Na ratunek przychodzą memy o rodzicielstwie, które pokazują, że "nie tylko ja tak mam".
Wyjście z dziećmi do restauracji to często nie lada wyzwanie. Oczekiwanie na posiłek zazwyczaj dłuży się w nieskończoność. W tej restauracji rodzice nie mają takiego problemu. Moment oczekiwania na danie jest jednym z najprzyjemniejszych. Jeśli będziecie w okolicy, koniecznie musicie odwiedzić to miejsce.
Obecnie podóżowanie jest banalnie proste. Można skorzystać z własnego auta, pociągu, a nawet statku lub samolotu, które dowiozą nas w wymarzone miejsce. Co się najbardziej opłaca? Zdecydowanie... pociąg! Zwłaszcza, że polskie kolje co jakiś czas wprowadzają zniżki i promocje, dzięki którym jest to jedna z najtańszych form transportu. Jeśli natomiast podóżujesz z rodziną, bilet możesz mieć w jeszcze niższej cenie.
Amber Boone ma dopiero 38 lat, a już jest szczęśliwą babcią dwójki wnucząt. Jak to możliwe? Jak sama przyznaje, bardzo wcześnie zaszła w ciążą, a jej córka poszła w jej ślady. Jej historia wywołała wśród internautek wiele emocji.
Rodzinne wakacje często wyglądają w ten sposób - kobieta opiekuje się dziećmi, mężczyzna odpoczywa. To się, całe szczęście, zmienia, ale wciąż możemy być świadkami tego typu sytuacji. Nasza czytelniczka pojechała na urlop z teściami i przekonała się, skąd czerpiemy takie wzorce.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza