Mama i tata

Prezent dla taty może spędzać sen z powiek niejednemu dorosłemu dziecku. Kolejny raz przed świętami mamy dylemat – co kupić tacie? Jaki prezent dla taty będzie idealny? Jaki prezent dla taty wybrać.
Życzenia na Dzień Ojca to miły dodatek do prezentu. Niezależnie od tego, jaką niespodziankę przygotowaliście dla taty, dołączcie do niej kartkę z życzeniami. Tata na pewno się ucieszy! Czego życzyć na Dzień Ojca?
Niedługo Dzień Ojca, warto więc zastanowić się nad prezentem. Szczególnie wyróżniony powinien być ten mężczyzna, który obchodzi Dzień Ojca po raz pierwszy. Zobacz, co powinien dostać tata niemowlaka, aby podarunek naprawdę go ucieszył i aby zapamiętał go na lata.  
Prezent na Dzień Taty to wyraz miłości i szacunku. Prezent dla taty można kupić lub wykonać własnoręcznie — wszystko zależy od wieku dziecka i jego możliwości — zapewne nie obędzie się też bez pomocy ze strony mamy. Proponujemy wszystkim mamom, by znalazły chwilkę pod nieobecność taty i pomogły dziecku przygotować prezent na Dzień Taty.
Życzenia urodzinowe dla taty powinny mieć osobisty charakter i zawierać w sobie podziękowanie za okazaną miłość, trud oraz poświęcenie, a także dotyczyć prywatnych marzeń ojca. Czego życzyć tacie z okazji urodzin? Podpowiadamy, jakie życzenia na urodziny warto złożyć.
Dzień Ojca to międzynarodowe święto obchodzone w wielu krajach, ale w różnych terminach. W Polsce Dzień Taty przypada na 23 czerwca. Tego dnia małe, starsze i całkiem dorosłe dzieci składają życzenia swoim ojcom, a także obdarowują ich prezentami. Dają tym samym wyraz miłości i szacunku dla nich.
Wybranie upominku dla nauczyciela od klasy często jest trudnym wyborem. Ile rodziców, tyle pomysłow. Aby ułatwić decyzję, zebraliśmy kilka fajnych i niedrogich pomysłów na upominki na tę okazję. Zobacz, co warto kupić na prezent dla nauczyciela na koniec roku.
Takie pytanie zadała na grupie dla rodziców jedna z mam. Podobne objawy, jak się okazuje, ma wiele kobiet, które zakończyły już swoją przygodę z karmieniem piersią. Sprawdziliśmy, jak długo organizm mamy może produkować pokarm i kiedy warto udać się z tym problemem do lekarza.
Post przerywany to popularny w ostatnich latach sposób na schudnięcie. Nie ma związku z tym, co jesz, ale z czasem, w którym jesz. Badania pokazują, że post przerywany, czyli spożywanie posiłków w określonych godzinach w ciągu doby jest dobrym sposobem na kontrolowanie wagi. Ale czy jest to skuteczne i bezpieczne po ciąży i porodzie?
Podziękowania za życzenia urodzinowe mogą być wesołe, śmieszne lub proste i krótkie. Jak podziękować bliskim za życzenia złożone z okazji urodzin? Podpowiadamy gotowe schematy podziękowań za życzenia urodzinowe.
Dzień Dziecka, obchodzony 1 czerwca, to czas, gdy obdarowujemy pociechy prezentami. Ale dziecku najprzyjemniej będzie, gdy Dzień Dziecka spędzi, celebrując go z rodzicami. Jak spędzić Dzień Dziecka, by dostarczyć dziecku niezapomnianych wrażeń?
Życzenia urodzinowe dla mamy pozwalają wyrazić miłość i wdzięczność za jej opiekę, a także życzyć jej szczęścia i zdrowia. Jakie życzenia złożyć mamie w dniu jej święta? Podpowiadamy piękne i wzruszające życzenia urodzinowe dla mamy.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza