Mama i tata

Jak ciężkie, ale zarazem wspaniałe i zabawne jest rodzicielstwo, wie każdy rodzic. Chociaż nie zawsze pokrywa się to z rzeczywistością, ojcowie często traktowani są z przymrużeniem oka. Świadczą o tym chociażby memy, które krążą po sieci. Zobaczcie sami, jak internauci odbierają tatusiów.
Bycie rodzicem nie jest łatwe. Czasami mamy musiały posłużyć się różnymi sztuczkami, np. żeby maluch zjadł obiad do końca. Każdy rodzic miał własną metodę, jednak są takie teksty, które słyszało każde dziecko. Wyrażenie „chociaż mięsko zjedz, a ziemniaczki zostaw” jest już kultowe. Wybraliśmy najśmieszniejsze memy z takimi tekstami.
Na Warmii i Mazurach można znaleźć wiele miejsc, które idealnie nadają się na wypoczynek z pociechami. Jednak jedno z nich jest wyjątkowe. Mowa o Kortosferze, która znajduje się w Olsztynie. To idealna placówka dla małych i dużych dzieci. Na czterech piętrach można poprzez zabawę poznać świat. Jakie atrakcje tam znajdziemy?
Bycie rodzicem nie jest łatwe. Wiadomo, nie zamieniłybyśmy tego na nic innego i kochamy swoje dzieci nad życie, ale nie ma co ukrywać - są dni, że mamy ochotę rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady. Na ratunek przychodzą memy o rodzicielstwie, które pokazują, że "nie tylko ja tak mam".
Wyjście z dziećmi do restauracji to często nie lada wyzwanie. Oczekiwanie na posiłek zazwyczaj dłuży się w nieskończoność. W tej restauracji rodzice nie mają takiego problemu. Moment oczekiwania na danie jest jednym z najprzyjemniejszych. Jeśli będziecie w okolicy, koniecznie musicie odwiedzić to miejsce.
Obecnie podóżowanie jest banalnie proste. Można skorzystać z własnego auta, pociągu, a nawet statku lub samolotu, które dowiozą nas w wymarzone miejsce. Co się najbardziej opłaca? Zdecydowanie... pociąg! Zwłaszcza, że polskie kolje co jakiś czas wprowadzają zniżki i promocje, dzięki którym jest to jedna z najtańszych form transportu. Jeśli natomiast podóżujesz z rodziną, bilet możesz mieć w jeszcze niższej cenie.
Amber Boone ma dopiero 38 lat, a już jest szczęśliwą babcią dwójki wnucząt. Jak to możliwe? Jak sama przyznaje, bardzo wcześnie zaszła w ciążą, a jej córka poszła w jej ślady. Jej historia wywołała wśród internautek wiele emocji.
Rodzinne wakacje często wyglądają w ten sposób - kobieta opiekuje się dziećmi, mężczyzna odpoczywa. To się, całe szczęście, zmienia, ale wciąż możemy być świadkami tego typu sytuacji. Nasza czytelniczka pojechała na urlop z teściami i przekonała się, skąd się czerpiemy takie wzorce.
Dzieci rosną zdecydowanie za szybko. Wie o tym z pewnością Maja Hyży, mama czwórki dzieci. Aż trudno uwierzyć, że jej najmłodsza pociecha już skończyła 2 lata. Gdy dzieci dorastają, wiele rzeczy w domu zaczyna zalegać. Okazuje się jednak, że wielu z nich można dać drugie życie. Maja Hyży wskrzesiła w ten sposób do życia otulacz swoich córek.
Wakacje to idealny czas na wyjazd za miasto spędzenie czasu z rodziną. Jednak podóż z dzieckiem nie zawsze wygląda tak kolorowo, jak mogłoby się wydawać. Dobrze więc znać parę trików, które ułatwią podróż zarówno maluchowi, jak i opiekunom. Jednym z nich jest... godzina wyjazdu. Wyjaśniamy, dlaczego najlepiej ruszyć w drogę w samo południe.
Chociaż wypady na rower to jedno z ulubionych zajęć na spędzenie wolnego czasu u większości rodzin, okazuje się, że może sporo kosztować. Szczególnie, jak nie zna się zasad ruchu drogowego. Okazuje się, że taki wypad może nas kosztować nawet 1500 złotych. Dlaczego? Wyjaśniamy.
Mazurskie plaże w czasie wakacji przyciągają wielu turystów. Nic dziwnego, w końcu są malownicze i często skrywają wiele atrakcji. Jedną z piękniejszych plaż mogą się pochwalić Wydminy. To tam znajduje się zmodernizowana plaża, która jest wręcz rajem dla dzieci. Dlaczego? Odpowiedź znajdziecie w artykule poniżej.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza