Mama i tata

Post przerywany to popularny w ostatnich latach sposób na schudnięcie. Nie ma związku z tym, co jesz, ale z czasem, w którym jesz. Badania pokazują, że post przerywany, czyli spożywanie posiłków w określonych godzinach w ciągu doby jest dobrym sposobem na kontrolowanie wagi. Ale czy jest to skuteczne i bezpieczne po ciąży i porodzie?
Podziękowania za życzenia urodzinowe mogą być wesołe, śmieszne lub proste i krótkie. Jak podziękować bliskim za życzenia złożone z okazji urodzin? Podpowiadamy gotowe schematy podziękowań za życzenia urodzinowe.
Dzień Dziecka, obchodzony 1 czerwca, to czas, gdy obdarowujemy pociechy prezentami. Ale dziecku najprzyjemniej będzie, gdy Dzień Dziecka spędzi, celebrując go z rodzicami. Jak spędzić Dzień Dziecka, by dostarczyć dziecku niezapomnianych wrażeń?
Życzenia urodzinowe dla mamy pozwalają wyrazić miłość i wdzięczność za jej opiekę, a także życzyć jej szczęścia i zdrowia. Jakie życzenia złożyć mamie w dniu jej święta? Podpowiadamy piękne i wzruszające życzenia urodzinowe dla mamy.
Dzieci to prawdziwe skarby – my, rodzice, kochamy je bezgranicznie! Nawet wtedy, gdy narozrabiają, jesteśmy w stanie wybaczyć naszym małym łobuziakom. Szczęśliwi jesteśmy, gdy możemy patrzeć, jak nasze dziecko się rozwija, zdobywa kolejne umiejętności – uśmiecha się, stawia pierwsze kroczki, nawiązuje pierwsze znajomości, a potem przyjaźnie. Specjalnie z okazji Dnia Dziecka – przypominamy, za co kochamy nasze dzieci?
Dzień Dziecka obchodzi się niemal w każdym kraju na świecie. Nie zawsze jednak w ten sam sposób, i w tym samym dniu. Przeczytaj, skąd wziął się zwyczaj świętowania dnia dziecka, i jak święto to celebrowane jest w innych państwach. 
Wierszyki na Dzień Matki idealnie sprawdzą się w roli życzeń. Oto 10 najpiękniejszych wierszyków dla mamy - wykorzystajcie je w swoich kartkach i laurkach na Dzień Matki.
Laurka na Dzień Matki to najlepszy prezent, jaki może sobie wymarzyć mama w dniu swojego święta. Własnoręcznie wykonana kartka dostarczy bezcenne chwile wzruszeń i będzie piękną pamiątką na długie lata. W naszej galerii znajdziecie instrukcję do zrobienia prostej laurki na Dzień Matki z motywem serca, z której wykonaniem poradzą sobie nawet najmłodsze dzieci.
Prezent na Dzień Matki DIY ucieszy każdą mamę. Własnoręcznie wykonany upominek to dowód naszej miłości, poświęcenia i zaangażowania. Warto poświęcić trochę czasu, by zrobić dla niej coś naprawdę pięknego. My proponujemy kwiatowy obrazek 3D, który możesz oprawić w ramkę. Sprawdź, jak go wykonać krok po kroku.
Dzień Matki już 26 maja. Jeśli nie wiesz, co kupić swojej rodzicielce z okazji jej święta, trafionym prezentem z całą pewnością okażą się kwiaty. Kwiaty na Dzień Matki podkreślą wagę tej uroczystości, sprawią mamie przyjemność, a jednocześnie będą stanowić piękną wiosenną ozdobę domu. 
Pierwsze miesiące życia z dzieckiem to wyjątkowy czas. Piękny, niepowtarzalny, ale i wyjątkowo wyczerpujący. Tym bardziej warto pomyśleć o młodej mamie i dać jej coś specjalnego w imieniu bobasa. 26 maja już tuż, tuż! Oto najlepsze upominki dla świeżo upieczonej mamy.
Piosenki na Dzień Matki mogą stanowić oryginalne życzenia dla każdej mamy z okazji jej święta lub po prostu towarzyszyć tobie i twojej rodzinie 26 maja. Przywołają wspomnienia, wprowadzą uroczysty nastrój i ciepłą atmosferę w domu.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza