Przed nami magiczna równonoc jesienna. Jak wpłynie na poszczególne znaki?

2023-09-21 15:08

Równonoc to moment, który zdarza się dwa razy w roku. Pierwsza następuje z 20 na 21 marca, a kolejna z 22 na 23 września. Przed nami ta druga - równonoc jesienna. Co czeka w tę niezwykłą dobę poszczególne znaki zodiaku?

Równonoc jesienna
Autor: Getty Images Równonoc jesienna. Co czeka poszczególne znaki zodiaku?

Równonoc to w niewielkim uproszczeniu moment w roku, w którym długość dnia jest równa długości nocy. Równonoc jesienna czeka nas już w tę sobotę. To czas refleksji dla większości znaków zodiaku, ale pewne osoby czekają emocje. Kto jak zniesie tę niezwykłą dobę?

Dowiedz się: Pobłażliwa jak Bliźnięta, czy wymagająca jak Panna? Zobacz, jaką jesteś mamą według zodiaku

Horoskop. Co mówi o tobie znak zodiaku?

Zobacz: Znak zodiaku dziecka ma znaczenie. Który znak wpływa na nieśmiałość, a który sprzyja buntowi dwulatka?

Baran (21.03-19.04)

Jeśli twój znak zodiaku to Baran, równonoc jesienna może być dla ciebie emocjonującym okresem. Możesz czuć się niespokojna, a nawet mieć problemy ze snem. Pamiętaj jednak - to tylko chwilowe problemy, które w kolejnych dniach jesieni z pewnością miną. 

Byk (20.04-20.05)

Choć zodiakalne Byki cenią sobie spokój i równowagę, to w okresie równonocy jesiennej mogą poczuć natchnienie do zmian i próbowania nowych doświadczeń. Taka krótkotrwała odmiana wyjdzie im na dobre. 

Bliźnięta (21.05-20.06)

Jesień to dla towarzyskich Bliźniąt czas stagnacji, który wpędza je w depresyjne nastroje. W okresie równonocy mogą zapragnąć to odmienić i szukać rozwiązań na poprawę nastroju. Może zaplanują ciekawy wyjazd albo zorganizują jesienną imprezę dla znajomych.

Rak (21.06-22.07)

Dla Raków może to być okres, w którym postawią na zrobienie porządku w swoim życiu. To refleksyjny czas podsumowań i tworzenia priorytetów, które będą determinować ich życie w kolejnych miesiącach.

Lew (23.07-22.08)

Dla zodiakalnych Lwów równonoc to czas pełen pasji. Otworzą się na nowe doznania i będą pełne energii. Z całą pewnością nie będzie to dla nich czas na odpoczynek i wcale nie będzie im tego żal. 

Panna (23.08-22.09)

Uporządkowane i zorganizowane Panny jeszcze bardziej wzmocnią swoje cechy w równonoc. Ta doba to dla nich inspiracja i motor do działania na kolejne tygodnie. To czas, w którym dobrze podjąć decyzję o samorozwoju czy zdecydować się na realizację od dawna planowanych projektów. 

Waga (23.09-22.10)

Równonoc to dla zodiakalnych Wag początek okresu równowagi, którą cenią sobie najbardziej. To właśnie teraz zwolnią tempo, wyciszą się i prawdziwie odpoczną. Taki początek jesieni zapowiada się dla Wag bardzo satysfakcjonująco. 

Skorpion (23.10-21.11)

Dla Skorpionów równonoc będzie fazą przejścia. Po intensywnym okresie letnim, pełnym towarzyskich spotkań i szaleństw, z chęcią wejdą w jesień, w której znajdą czas na odpoczynek, wyciszenie się i pobycie sam na sam ze sobą. A to bardzo im służy. 

Strzelec (22.11-21.12)

W tym czasie zodiakalne Strzelce mogą czuć się rozbite. Przyzwyczajenie do szybkiego życia i zamiłowanie do towarzyskich spotkań będzie mieszać się z tym, czego potrzebuje organizm. A w okolicach równonocy Strzelce najbardziej potrzebują regeneracji. 

Koziorożec (22.12-19.01)

Równonoc jesienna to dla Koziorożców czas zmian. Sprawdzone sposoby mogą nie działać, dlatego warto wykorzystać zadaniowość, która leży w ich naturze, do wymyślenia nowych metod radzenia sobie z codziennością. Z całą pewnością ten czas będzie sprzyjał do wprowadzania nowej jakości w życie. 

Wodnik (20.01-18.02)

U zodiakalnych Wodników równonoc jesienna może się okazać przełomem. Ten znak zodiaku od dawna nosi się z zamiarem przewartościowania swojego życia i spełniania marzeń. Teraz jest dobry czas na realizację tych zamiarów.

Ryby (19.02-20.03)

Dla Ryb równonoc będzie czasem pojednania z samym sobą, a także obniżenia poprzeczki wobec innych osób, co do których bywają krytyczne. To sprawi, że polepszą swoje relacje z innymi i jesień będzie dla nich bardzo pozytywnym okresem. 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza