Angelina Jolie i Brad Pitt będą mieli SIÓDME DZIECKO?

Angelina Jolie
Autor: materiały prasowe Angelina Jolie i Brad Pitt 23 sierpnia br. wzięli ślub we Francji. Aktorka miała na sobie suknię projektu Versace. Dzieci pary ozdobiły ją rysunkami.

Angelina Jolie i Brad Pitt, świeżo upieczona para młoda, planuje siódme dziecko. Według brytyjskich magazynów, aktorka odłożyła w czasie decyzję o usunięciu jajników i macicy ze względu na pragnienie zajścia w jeszcze jedną ciążę.

Angelina Jolie i Brad Pitt tworzą szczęśliwą 8-osobową rodzinę. Para posiada sześcioro dzieci - troje biologicznych i troje adoptowanych. Angelina i Brad zawsze deklarowali, że chcą mieć dużą rodzinę i nie wykluczali kolejnych dzieci. Według brytyjskich tabloidów para właśnie planuje poczęcie siódmego dziecka!

>> Kate Middleton znów jest w ciąży. Księżna Cambridge spodziewa się drugiego dziecka! >>

Angelina Jolie w 2013 roku zdecydowała się na mastektomię i usunęła obie piersi. U aktorki wykryto gen, BRCA1, który powoduje nowotwory. Ryzyko zachorowania na raka piersi wynosiło aż 87 procent, dlatego Jolie zdecydowała się profilaktycznie usunąć obie piersi. Po mastektomii wskaźnik ryzyka spadł z 87 do 5 procent.

Angelina i Brad: będzie siódme dziecko?

Aktorka planuje również usunąć jajniki oraz macicę. Jej mama zmarła na raka jajnika w wieku 56 lat, Jolie nie chciałaby powtórzyć jej historii. Na razie jednak odłożyła tę decyzję w czasie, ponieważ ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika jest w tym przypadku mniejsze niż na raka piersi. Aktorka chciałaby wcześniej urodzić jeszcze jedno dziecko.

>> Najpiękniejsze dzieci gwiazd show-biznesu. Zobacz dzieci, którymi zachwyca się świat >>

W tej chwili Angelina i Brad mają sześcioro dzieci: syna Madoxa (adoptowanego z Kambodży), córeczkę Zaharę (adoptowaną z Etiopii), córeczkę Shiloh (pierwsze biologiczne dziecko pary), syna Paxa (adoptowanego z Wietnamu) i bliźnięta - syna Knoxa i córeczkę Vivienne (dzieci biologiczne). 23 sierpnia br. para wzięła ślub we Francji. Suknię ślubną Angeliny zdobiły rysunki wykonane przez dzieci.

Dzień Dobry TVN/x-news
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE