Angelina Jolie i Brad Pitt będą mieli SIÓDME DZIECKO?

2014-09-10 11:50

Angelina Jolie i Brad Pitt, świeżo upieczona para młoda, planuje siódme dziecko. Według brytyjskich magazynów, aktorka odłożyła w czasie decyzję o usunięciu jajników i macicy ze względu na pragnienie zajścia w jeszcze jedną ciążę.

Angelina Jolie
Autor: materiały prasowe Angelina Jolie i Brad Pitt 23 sierpnia br. wzięli ślub we Francji. Aktorka miała na sobie suknię projektu Versace. Dzieci pary ozdobiły ją rysunkami.

Angelina Jolie i Brad Pitt tworzą szczęśliwą 8-osobową rodzinę. Para posiada sześcioro dzieci - troje biologicznych i troje adoptowanych. Angelina i Brad zawsze deklarowali, że chcą mieć dużą rodzinę i nie wykluczali kolejnych dzieci. Według brytyjskich tabloidów para właśnie planuje poczęcie siódmego dziecka!

>> Kate Middleton znów jest w ciąży. Księżna Cambridge spodziewa się drugiego dziecka! >>

Angelina Jolie w 2013 roku zdecydowała się na mastektomię i usunęła obie piersi. U aktorki wykryto gen, BRCA1, który powoduje nowotwory. Ryzyko zachorowania na raka piersi wynosiło aż 87 procent, dlatego Jolie zdecydowała się profilaktycznie usunąć obie piersi. Po mastektomii wskaźnik ryzyka spadł z 87 do 5 procent.

Angelina i Brad: będzie siódme dziecko?

Aktorka planuje również usunąć jajniki oraz macicę. Jej mama zmarła na raka jajnika w wieku 56 lat, Jolie nie chciałaby powtórzyć jej historii. Na razie jednak odłożyła tę decyzję w czasie, ponieważ ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika jest w tym przypadku mniejsze niż na raka piersi. Aktorka chciałaby wcześniej urodzić jeszcze jedno dziecko.

>> Najpiękniejsze dzieci gwiazd show-biznesu. Zobacz dzieci, którymi zachwyca się świat >>

W tej chwili Angelina i Brad mają sześcioro dzieci: syna Madoxa (adoptowanego z Kambodży), córeczkę Zaharę (adoptowaną z Etiopii), córeczkę Shiloh (pierwsze biologiczne dziecko pary), syna Paxa (adoptowanego z Wietnamu) i bliźnięta - syna Knoxa i córeczkę Vivienne (dzieci biologiczne). 23 sierpnia br. para wzięła ślub we Francji. Suknię ślubną Angeliny zdobiły rysunki wykonane przez dzieci.

Dzień Dobry TVN/x-news