Podróże

Ile razy słyszałaś o histerii dziecka w samolocie, która wywołała furię współpasażerów? Nic dziwnego, że myśl o locie z maluchem cię paraliżuje. Ta mama miała takie same obawy, dlatego stanęła na głowie, aby wymyślić sposoby na spokojny lot z roczniakiem. Chcesz je poznać?
Park rozrywki to idealne miejsce na wycieczkę. Farma Iluzji w Trojanowie oferuje wiele atrakcji dla dzieci. Sprawią one, że twoja pociecha przeżyje niesamowite przygody i zabierze ze sobą mnóstwo wspomnień. W ten weekend 22 i 23 lipca w Trojanowie odbędzie się Festiwal Sztuki Iluzji, na którym odwiedzających czeka masa atrakcji.
Tarnowskie Góry to nie łańcuch górski, ale miasto w województwie śląskim. Oferuje wiele atrakcji dla dzieci, w tym zwiedzanie kopalni srebra, Muzeum Chleba czy szaleństwa w aquaparku. Co warto zobaczyć w Tarnowskich Górach?
Tarnica z dzieckiem to propozycja całodniowej wycieczki, która oferuje zachwycające widoki na pasmo Bieszczadów. Jaki szlak wybrać, by zdobyć Tarnicę i w jakim wieku powinno być dziecko, by poradzić sobie z wędrówką?
Góry Stołowe to pasmo w Sudetach Środkowych, które hipnotyzuje turystów niezwykłymi skalnymi formacjami. Skalne Miasto i labirynty, niezwykłe Skalne Grzyby czy oferujące piękne widoki Łężyckie Skałki - w Górach Stołowych jest co zwiedzać.
Sandomierz to miasto nad Wisłą, które oferuje wiele wspaniałych atrakcji. Położone na 7 wzgórzach oferuje nie tylko piękne widoki i urokliwą starówkę, ale również podziemne trasy turystyczne, rejsy po Wiśle czy... manufakturę lodów. Co zobaczyć w Sandomierzu?
Lublin to stolica województwa lubelskiego, z przepięknie zachowaną starówką, zamkiem i urokliwymi uliczkami na rynku. Oferuje masę atrakcji dla rodzin z dziećmi, dlatego warto wybrać się tam na wakacyjny wyjazd.
Gdańsk to stolica Pomorza, miasto, które kusi przepiękną starówką, urokliwymi kamienicami, młynami nad Motławą i dostępem do morza. Dlaczego wyjazd do Gdańska to doskonały pomysł na wakacyjną wycieczkę i co można tam zobaczyć?
Sudety to jedno z najstarszych polskich pasm górskich. To wyjątkowe góry, które w niektórych miejscach przypominają Bieszczady, a w innych Tatry. Czy warto pojechać z dzieckiem w Sudety i jakie atrakcje czekają na rodziny z dziećmi?
Góry Sowie to pasmo w Sudetach, które idealnie nadaje się na rodzinny wypad z dziećmi. Nie ma tam długich tras wycieczkowych ani bardzo wysokich szczytów, dlatego z wędrówką poradzą sobie przedszkolaki i trochę starsze dzieci.
Góry Świętokrzyskie to doskonała propozycja wakacyjnej wycieczki dla rodzin z małymi dziećmi. Szlaki są tutaj krótkie i łatwe, do wielu miejsc można dostać się z wózkiem, a atrakcji co niemiara. Co robić w Górach Świętokrzyskich z dziećmi?
Urlop bez dzieci to czasem kusząca opcja. Gorące, letnie dni zbliżają się wielkimi krokami, a plany urlopowe nabierają rumieńców. Dla rodziców nie oznacza to jednak tylko i wyłącznie zaplanowanie terminu urlopu i wybranie miejsca – to także często dylemat, czy zabrać ze sobą swoje pociechy czy może… zostawić je pod czyjąś opieką.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza