DIY - zrób to sam

Zajączek wielkanocny to symbol świąt. Aby udekorować mieszkanie świątecznymi gadżetami, możesz zrobić go sama z dzieckiem. Oto najłatwiejsze propozycje do wykonania zajączka wielkanocnego. Oto nasz poradnik - krok po kroku - jak zrobić z dzieckiem zająca wielkanocnego. 
Dynia na Halloween to jeden z najważniejszych symboli tego święta. Jak wydrążyć dynię? To jedno z najważniejszych pytań, jakie zadają sobie osoby obchodzące Halloween. Poniżej przedstawiamy poradnik, jak krok po kroku wydrążyć dynię na Halloween!
Laurka na Dzień Matki to najlepszy prezent, jaki może sobie wymarzyć mama w dniu swojego święta. Własnoręcznie wykonana kartka dostarczy bezcenne chwile wzruszeń i będzie piękną pamiątką na długie lata. W naszej galerii znajdziecie instrukcję do zrobienia prostej laurki na Dzień Matki z motywem serca, z której wykonaniem poradzą sobie nawet najmłodsze dzieci.
Prezent na Dzień Matki DIY ucieszy każdą mamę. Własnoręcznie wykonany upominek to dowód naszej miłości, poświęcenia i zaangażowania. Warto poświęcić trochę czasu, by zrobić dla niej coś naprawdę pięknego. My proponujemy kwiatowy obrazek 3D, który możesz oprawić w ramkę. Sprawdź, jak go wykonać krok po kroku.
Sezon na dynie trwa. To dobra okazja, by nie tylko wprowadzić dynię do swojej kuchni, ale również wykorzystać to warzywo w jesiennej dekoracji swojego domu. Oto najlepsze dekoracje z dyni dla dzieci.
Jak zrobić masę solną? To nic prostszego! Masa solna to ponadczasowe źródło zabawy i sposób na wyczarowanie czegoś z niczego. Zrobienie masy solnej nie jest trudne, za to możliwości jej wykorzystania – nie tylko przez dziecko – jest całe mnóstwo. Zobacz nasz sprawdzony i prosty przepis na masę solną i wykonaj ozdoby krok po kroku.
Prezent na Dzień Ojca DIY ucieszy każdego tatę. Nie masz pomysłu na wykonanie takiego podarunku? Nic nie szkodzi! Skorzystaj z naszej propozycji - zrób piękne, niekłujące kaktusy i daj je tacie w dniu jego święta! Z pewnością postawi je na honorowym miejscu w domu lub zabierze do swojego biura!
Choinka ścienna DIY to doskonała alternatywa dla tradycyjnej choinki, gdy w domu masz małe dziecko. Powieszona na odpowiedniej wysokości jest nie do ściągnięcia przez malucha. Za robieniem jej przemawia także to, że jest całkowicie ekologiczna i niezwykle efektowna. Do jej przygotowania możesz zaangażować starsze pociechy, które będą miały super zabawę!
Śnieżynka z papieru to efektowna ozdoba bożonarodzeniowa, którą można udekorować zarówno choinkę jak i okno. Jej wykonanie zajmuje wprawdzie trochę czasu, ale nie wymaga zakupu drogich materiałów - wystarczy zwykła kartka papieru, nożyczki, klej i zszywacz!
Do świąt Bożego Narodzenia przygotowujemy się dłuższej niż do jakichkolwiek innych. Gotujemy wigilijne potrawy, kupujemy prezenty i stroimy choinkę. Jedną z najważniejszych ozdób tej ostatniej są łańcuchy na choinkę, które możesz wykonać samodzielnie lub z dzieckiem. Sprawdź, jak to zrobić!
Ozdoby świąteczne wcale nie muszą być kupione w sklepie. Możesz stworzyć je sama w domu za dużo niższą cenę. Robienie dekoracji wspólnie z rodziną będzie dobrym sposobem na spędzenie czasu razem, a dla dzieci świetną zabawę. Ozdoby z tektury to idealny pomysł na świąteczne dekoracje! Zobacz, jak zrobić ozdoby świąteczne z tektury.
Jak zrobić skrzydła anioła dla dziecka, które bierze udział w świątecznym przedstawieniu, w jasełkach albo wybiera się na bal przebierańców? Zapraszamy do obejrzenia naszej propozycji wykonania skrzydeł małego anioła.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza