Testy i egzaminy

Nie od dziś wiadomo, że dzieci kochają bawić się w zagadki. Zwykle jednak z uwagi na swój wiek przegrywają w tej dyscyplinie z rodzicami. Tę zagadkę zadał mi mój syn, by się odegrać z przegranej. Choć na pozór wygląda na bardzo łatwiutką, jest bardzo podchwytliwa. Przyznam się szczerze, że poległam.
Egzamin ósmoklasisty z języka obcego kończy trzydniowy cykl egzaminów ósmoklasisty. Najczęściej wybieranym językiem obcym jest angielski. Jakie zadania ósmoklasiści musieli rozwiązać w tym roku? Publikujemy odpowiedzi do egzaminu ósmoklasisty z angielskiego.
Przydatne zwroty na egzamin ósmoklasisty z angielskiego mogą pomóc nam rozwiązać zadania sprawdzające reakcje językowe i w ten sposób podwyższyć wynik z egzaminu. Co warto powtórzyć tuż przed egzaminem?
Egzamin ósmoklasisty z matematyki odbędzie się drugiego dnia sesji egzaminacyjnej dla uczniów szkół podstawowych. Co pojawi się na egzaminie z matematyki w tym roku? Podpowiadamy, jakie zagadnienia warto powtórzyć.
23 maja rozpocznie się egzamin ósmoklasisty z języka polskiego, najważniejszy test dla uczniów ósmej klasy szkoły podstawowej. Przyszli absolwenci szukają informacji o przeciekach i sprawdzają, jaka lektura może pojawić się na egzaminie. Wiele wskazuje na jeden tytuł.
Egzamin ósmoklasisty to pierwszy poważny egzamin dla uczniów szkół podstawowych, którego wyniki brane są pod uwagę przy rekrutacji do szkół średnich. Jak się do niego przygotować, by uzyskać jak najwyższy wynik?
Egzamin ósmoklasisty to najważniejszy egzamin dla uczniów szkoły podstawowej. Z jakimi zadaniami będą musieli zmierzyć się ósmoklasiści i czy można nie zdać tego testu? Podpowiadamy, czy egzamin ósmoklasisty jest trudny.
Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2023 nie będą dostępne od razu, a absolwenci szkoły podstawowej będą musieli na nie trochę poczekać. Kiedy można spodziewać się wyników z egzaminu ósmoklasisty i gdzie?
Egzamin ósmoklasisty to najważniejszy egzamin wieńczący szkołę podstawową. Ósmoklasiści będą musieli zmierzyć się z nim już 23-25 maja. Ile trwa egzamin ósmoklasisty z poszczególnych przedmiotów?
Egzamin ósmoklasisty z angielskiego lub języka obcego nowożytnego odbywa się w trzecim dniu testów. Podobnie jak dwa pozostałe – egzamin z języka polskiego i egzamin z matematyki – dogłębnie sprawdza, w jakim stopniu uczeń opanował materiał z ośmiu lat nauki w szkole podstawowej. Oto zagadnienia i zakres materiału, jaki obowiązuje na egzaminie ósmoklasisty z języka angielskiego.
Egzamin ósmoklasisty to cykl egzaminów wieńczących szkołę podstawową. Uczniowie obowiązkowo zdają je z trzech przedmiotów: języka polskiego, matematyki i języka obcego nowożytnego. Egzaminy odbędą się w maju, pozostało niewiele czasu na naukę. Czego na pewno nie będzie na egzaminie ósmoklasisty i co można pominąć przy powtarzaniu materiału?
Egzamin ósmoklasisty z matematyki to drugi z testów, jaki piszą ósmoklasiści. Jaki zakres materiału obejmuje i co musi umieć uczeń, by zdać egzamin z matematyki po ósmej klasie? Jakie zmiany w egzaminie wprowadzono z powody pandemii?

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza