Beyonce jest w drugiej ciąży. Gwiazda spodziewa się bliźniaków!

2017-02-02 10:18

Beyonce poinformowała, że jest w drugiej ciąży i razem z mężem Jayem-Z spodziewają się bliźniaków. Zdjęcie gwiazdy opublikowane na Instagramie polubiło już 7 mln użytkowników. Zobacz pierwsze opublikowane zdjęcie Beyonce w drugiej ciąży!

Beyonce w ciąży
Autor: Instagram Fot. screen Instagram/Beyonce

Beyonce podzieliła się ze światem szczęśliwą wiadomością. Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie z ciążowej sesji i wyznała, że ona i jej mąż Jay-Z spodziewają się bliźniaków

Wiadomość o ciąży hitem internetu

Beyonce opisując swoje ciążowe zdjęcie napisała:

- Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą miłością i szczęściem. Zostaliśmy pobłogosławieni podwójnie. Jesteśmy niesamowicie wdzięczni, że nasza rodzina powiększy się o dwójkę dzieci. Dziękujemy Wam za wszystkie dobre słowa.

Informacja o bliźniaczej ciąży 35-letniej piosenkarki jest najważniejszym tematem dnia, a życzenia z gratulacjami płyną do pary z całego świata.

Baby boom wśród gwiazd. Oni zostali rodzicami w 2016 roku! 

Tak Beyonce informuje o swoich ciążach!

Publiczne osoby informując o ciąży muszą liczyć się z tym, że taka wiadomość wywoła duże zamieszanie. W ciągu zaledwie kilku godzin od publikacji zdjęcia na Instagramie polubiło go aż 7 mln użytkowników. Wiadomość o pierwszej ciąży Beyonce ogłosiła w trakcie koncertu. Pierwsza córka gwiazdy, Blue Ivy będzie miała rodzeństwo. Teraz pozostaje nam oczekiwać na szczęśliwe rozwiązanie i wybór imion dla dzieci!