Czy noworodka trzeba myć codziennie? Przeczytasz o tym w NOWYM NUMERZE M JAK MAMA

2019-06-07 9:43

W lipcowym numerze miesięcznika "M jak Mama" znajdziesz jak zwykle wiele ciekawych informacji o ciąży, porodzie i pielęgnacji malutkiego dziecka. W tym numerze piszemy, jak prawidłowo zająć się noworodkiem, wyjaśniamy też, od kiedy wolno nosić dziecko w chuście i nosidełku.

okładka mjm 7/19
Autor: redakcja

Jeśli oczekujesz dziecka lub właśnie je urodziłaś, koniecznie kup lipcowy numer miesięcznika M jak mama. Znajdziesz w nim wiele wiadomości na temat przebiegu rozwoju dziecka w czasie 9 miesięcy jego pobytu w twoim brzuszku.

W tym numerze piszemy również o tym, czy prywatne prowadzenie ciąży ma więcej zalet czy wad, wyjaśniamy również, jak przygotować się do porodu bliźniaczego – podpowiadamy, jaki poród jest najbezpieczniejszy w przypadku gdy oczekujesz więcej niż jednego dziecka.

Czy bawarka zwiększa ilość mleka w piersiach? A ciemne piwo bezlakoholowe? To pytania na które odpowiadamy w tekście o laktacji. Kobiety karmiące piersią dowiedzą się z niego,  które informacje o laktacji są prawdziwe, a które to tylko mity.  

To nie wszystko: świeżo upieczone mamy znajdą w magazynie również przydatne informacje o chustach i nosidełkach. W artykule pokazujemy, jak prawidłowo wiązać chustę i podpowiadamy, jakie modele nosidełek są dla dziecka najwygodniejsze i najbezpieczniejsze.