Gotowi na cyrkowy kalejdoskop? Pierwszy weekend z okazji Dnia Dziecka w Julinek Park przed nami!

2022-05-25 11:00

Przedłużamy Dzień Dziecka i w tym roku świętujemy ten dzień przez dwa weekendy! Z myślą o naszych najmilszych zaplanowaliśmy dodatkowe atrakcje – dmuchańce, karuzele i trampoliny, dodatkowe przedstawienia oraz konkursy dla całych rodzin!

Gotowi na cyrkowy kalejdoskop?
Autor: materiały prasowe Pierwszy weekend z okazji Dnia Dziecka w Julinek Park przed nami!

W najbliższy weekend rozpoczynamy świętowanie – z tej okazji przeniesiemy się m.in. do dalekiej Afryki, gdzie władzę wciąż sprawują starożytne plemiona.

Starożytne atrakcje w Julinku

Jedno z nich, plemię akrobatyczne pokaże, że tradycyjne tańce etniczne mogą odbywać się także w powietrzu! Życie tego mitycznego plemienia toczy się wokół podniebnych popisów, a jego dowódcy to niezwykli akrobaci. Król Kamilus Akrobatus I, najwspanialszy atleta w krainie, stoi na czele plemienia i uczestniczy w mistycznych rytuałach w wykonaniu Szamana Szoguna.

Szaman za pomocą ziół i kamieni odczytuje wyroki zapisane dla plemienia przez akro-bóstwa – tej wyjątkowej nocy bogowie przekażą wiadomość, która na dobre odmieni życie jego członków. Podczas rytuału pojawi się też Duch Plemienia, który poprzez taniec na sztrabatach opanuje Akro-Plemię i pokaże, co zapisał mu los.

Co więcej, akrobatki znające staroplemienny taniec zaklinający deszcz, wykonają go na oczach widzów w rytmie afrykańskiej muzyki bębniarskiej. Plemienne tancerki nie tylko zapewnią piękną pogodę, ale podczas specjalnych warsztatów nauczą chętnych adeptów plemienia rytmicznych kroków tańca niosącego słońce.

Za niesamowite emocje podczas pokazów odpowiadać będą artyści: Kamil Witkowski, Maciej Czarski, Maciej Sokołowski oraz tancerze Rewii Dziecięcej „Sylaba”. Pokazy akrobatyki solowej i w układzie „hand to hand” oraz występy żonglerskie z pewnością pozostawią w głowach odwiedzających niezwykłe wspomnienia.

HARMONOGRAM 28-29 MAJA

12:00 – Pokaz taneczny w wykonaniu Rewii Dziecięcej „Sylaba” – MAŁA SCENA

13:00 – Żonglerskie SHOW w wykonaniu Jakuba Długosza – MAŁA SCENA

14:00 – Pokaz „Plemię akrobatyczne” – DUŻA ARENA

15:00 – Warsztaty pt. „Plemienne tańce” z Rewią Dziecięcą „Sylaba” – MAŁA SCENA

15:30 – Żonglerskie SHOW w wykonaniu Jakuba Długosza – MAŁA SCENA

16:00 – Pokaz „Plemię akrobatyczne” – DUŻA ARENA

Julinek plemie
Autor: materiały prasowe

Uwaga! W niedzielę 29 maja o godzinie 12:30, odwiedzi nas gość specjalny – Emilia Komarnicka- Klynstra, aktorka i autorka książki „Cieszę się, że jesteś”. Na Dużej Arenie odbędzie się spotkanie autorskie, na którym wysłuchacie fragmentów książki, odbędą się konkursy oraz rozmowy z aktorką!

„Cieszę się, że jesteś” jest ciepłą, mądrą opowieścią trzyletniego chłopca o rodzinie: mamie, tacie, dziadkach, o zdarzeniach codziennych i tym całkiem niezwykłym dniu, kiedy w domu pojawia się malutki brat. Książka podzielona jest na krótkie części, każda przedstawia osobną historię. Zapraszamy wszystkich rodziców oraz ich pociechy na Dużą Arenę w niedzielę o 12:30!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza