Jak stworzyć autorski plan porodu z położną? Ekspertka podpowiada [film]

2022-11-02 10:44

Plan porodu to indywidualny projekt każdej kobiety. Aby naprawdę pomógł w porodzie, warto go przygotować z położna. Co oznacza "autorski" plan, jak go napisać i przede wszystkim, jak przygotować się do porodu z pomocą zaufanej położnej - o tym wszystkim opowiada laureatka plebiscytu "Położna na medal".

Jak stworzyć autorski plan porodu z położną? Zapisz się na webinar. UWAGA, ZMIANA TERMINU
Autor: materiały prasowe Jak stworzyć autorski plan porodu z położną? Zapisz się na webinar. UWAGA, ZMIANA TERMINU

Poród do wielkie wydarzenie, do którego nie możemy przystąpić "z marszu". To proces, do którego przygotowujemy się w szkole rodzenia, na wizytach u lekarza, czytając, oglądając filmy...

Jeśli nadal czujesz się niepewnie, powinnaś skorzystać z pomocy położnej, która opiekuje się kobietą nie tylko w szpitalu, ale i dużo wcześniej, właśnie na etapie przygotowań do narodzin dziecka. To ona pomaga stworzyć autorski plan porodu, czyli własny, indywidualny projekt, w którym rodząca zawiera swoje potrzeby, pragnienia i wymagania. 

Jak przygotować się do porodu z położną i jak stworzyć autorki plan porodu - o tym opowiadała na webinarze Małgorzata Drężek-Skrzeszewska, położna i laureatką 8. edycji konkursu "Położna na medal".

UWAGA, ZMIANA TERMINU SPOTKANIA

Nasza ekspertka jest położną z prawie 20-letnim doświadczeniem. Jej pracę doceniły setki pacjentek, z którymi spotkała się w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Klinicznym w Olsztynie na Oddziale Ginekologii Onkologicznej, gdzie pracuje jako położną oddziałową.

Jednocześnie Małgorzata Drężek-Skrzeszewska jest asystentką w Katedrze Położnictwa Szkoły Zdrowia Publicznego Collegium Medicum Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, prowadzi indywidualną praktykę oraz przyjmuje porody domowe.

Zobacz fragment webinaru

Jak przygotować plan porodu?
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza