KREM POD OCZY La Roche-Posay Redermic [R] Oczy walczy z objawami starzenia się skóry

2014-09-23 14:59

Krem pod oczy La Roche-Posay Redermic [R] Oczy zapewnia intensywną przeciwzmarszczkową kurację pod oczy. Kompleksowo walczy z objawami starzenia się skóry.

KREM POD OCZY La Roche-Posay Redermic walczy z objawami starzenia się skóry
Autor: materiały prasowe La Roche-Posay Redermic [R] OCZY z wodą termalną La Roche-Posay to intensywna przeciwzmarszczkowa kuracja pielęgnacyjna pod oczy

W gamie Redermic [R] można znaleźć produkty, które kompleksowo dbają o skórę twarzy. W linii znajduje się krem do twarzy Redermic [R] oraz Redermic [R] Oczy, który zapewnia intensywną przeciwzmarszczkową kurację pod oczy.

Redermic [R] Oczy, może być stosowany na skórze wokół konturu oka, najcieńszym i najdelikatniejszym obszarze skóry twarzy. Kontur oka jest pierwszym obszarem skóry wymienianym przez kobiety, gdzie pojawiają się oznaki zmęczenia i starzenia. Zmarszczki, brak blasku i zmęczone oczy są postrzegane jako oznaki starzenia się skóry i stanowią główne źródło estetycznych obaw pań.

Skład i działanie La Roche-Posay Redermic [R] Oczy

W skład kremu La Roche-Posay Redermic [R] Oczy wchodzi Retinol, czyli jeden z najskuteczniejszych składników aktywnych w walce z oznakami starzenia się skóry. Produkt zawiera połączenie czystego retinolu i retinolu uwalnianego progresywnie, zawarte w kompleksie [czysty retinol + retinol linoleate +adenozyna]. Kompleks Retinolu pomaga wygładzić zmarszczki, w głębszych warstwach naskórka walczy z głębszymi zmarszczkami.

W składzie znajduje się także kofeina, która silnie walczy z objawami zmęczenia. Jest znana z właściwości stymulujących, kofeina jest cennym składnikiem aktywnym w produktach mających walczyć z objawami zmęczenia. Kofeina przeciwdziała oznakom zmęczenia, dając widoczne efekty.

Inne składniki aktywne zawarte w Redermic [R]:

adenozyna – o właściwościach dermoodprężających, zawarty by zapobiegać zmarszczkom, zwiększa skuteczność retinolu; woda termalna z La Roche-Posay o kojących i łagodzących właściwościach; gliceryna i hialuronian sodu o właściwościach nawilżających.

Redermic [R] Oczy jest dobrze rozprowadzającym się fluidem, o konsystencji pomiędzy żelem a kremem, który został zaprojektowany specjalnie do stosowania na wyjątkowo delikatnej skórze wokół oczu. Oprócz zaskakującego uczucia przyjemnego chłodu podczas nakładania, fluid ma działanie naprężające, jednak nie wysusza skóry. Szpiczasta, zaokrąglona końcówka dokładnie nakierowuje dawkę koncentratu dla uzyskania maksymalnej skuteczności.

Producent zapewnia, że stosowanie kremu La Roche-Posay Redermic [R] Oczy wygładza kurze łapki, niweluje cenie wokół oczu, wyrównuje kontur oka, zapewnia świeży wygląd skóry wokół oczu. La Roche-Posay Redermic [R] Oczy jest bezzapachowy, odpowiedni dla osób noszących soczewki kontaktowe.

Poj. 15 ml, cena: 100 zł* Maksymalna sugerowana cena detaliczna. Data wprowadzenia na rynek: wrzesień, 2014 r.