Mała dziewczynka pożegnała się ze smoczkiem. Zobacz wzruszające wideo! [FILM]

2014-08-28 13:23

17-miesięczna Cora musiała pożegnać się ze smoczkiem. Jej rodzice specjalnie przygotowali się na to wydarzenie. Zobacz, w jaki sposób dziewczynka pożegnała się z ulubionym smoczkiem!

Mała dziewczynka pożegnała się ze smoczkiem. Zobacz wzruszające wideo! [FILM]
Autor: STORYFUL/x-news 17-miesięczna Cora pożegnała swój smoczek w wyjątkowy sposób

Pożegnanie ze smoczkiem nigdy nie jest proste. Dziecko przyzwyczajone do smoczka nie potrafi się bez niego uspokoić lub usnąć. Aby to zmienić, warto z pożegnania smoczka zrobić wyjątkowe wydarzenie, tak jak zrobili rodzice 17-miesięcznej Cory.

Pożegnanie ze SMOCZKIEM: jak odstawić dziecku SMOCZEK? >>

Pożegnanie ze smoczkiem: wyjątkowy moment

W życiu dziewczynki nadszedł moment, żeby wreszcie odstawić smoczek. Jej rodzice znaleźli niecodzienny i wyjątkowy sposób na to trudne rozstanie. W słoneczny dzień wybrali się na polanę i tam przyczepili smoczek do balonów, które dziewczynka miała puścić na wolność. Rodzice Cory wpadli na genialny pomysł i trudne chwile w życiu córeczki zamienili na świetną zabawę!

Zobaczcie wzruszające i symboliczne wideo z tego wydarzenia. Ciekawe, czy Cora w przyszłości będzie pamiętać swoje pożegnanie ze smoczkiem?

SMOCZKI DLA DZIECI: dzieci wolą SILIKONOWE smoczki, bo nie mają zapachu >>

STORYFUL/x-news
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza