Mamy z TikToka na Targach VIVELO na PGE Narodowym. Przyjdź i poznaj je na żywo

2024-04-30 8:18

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja targów książki i mediów VIVELO. W dniach 16-19 maja warszawski PGE Narodowy zmieni się w kulturalne centrum Polski. Spotkać będzie można tam zarówno ulubionych autorów, jak i twórców internetowych. Targi VIVELO będą niepowtarzalną okazją dla rodziców, aby poznać tiktokerki towarzyszących im w trudnej rodzicielskiej drodze.

Targi Książki i Mediów VIVELO 2023 na PGE Narodowym
Autor: Targi Książki i Mediów VIVELO Zobacz zdjęcia z pierwszej edycji Targów Książki i Mediów VIVELO

Fanki parentingowych treści z TikToka nie mogą przegapić tej okazji! Na tegoroczną edycję Targach Książki i Mediów VIVELO na PGE Narodowym zawitają najpopularniejsze mamy z TikToka. To będzie doskonała okazja do tego, aby poznać je osobiście, porozmawiać o macierzyństwie i nie tylko.

Przyjdź na Targi Książki i Mediów VIVELO na PGE Narodowy

Fanki (i fani) polskich tiktokerek na pewno nie będą chciały przegapić panelu "Mamy czas na... organizację. Czy faktycznie wszystko jest jej kwestią? Czy dziecko może nas zdezorganizować?", zaplanowanego na piątek na godzinę 15. W dyskusji prowadzonej przez niezrównaną Gabrielę MamyCzas (@@gabrielamamyczas) wezmą udział mamy z TikToka, których nazwiska są z pewnością znane osobom zainteresowanym treściami parentingowymi:

  • Antonina Zych (@owies.i.len)
  • Eryka Nawrocka (@erykanawrocka)
  • Martyna Mauricio (@martynamauricio)
  • Jasuwienas Wiktoria (@jasuwienas.w)
  • Magda Gawlik (@tamagdagawlik)

Druga edycja Targów Książki i Mediów VIVELO na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się w dniach 16-19 maja 2024 roku. To wyjątkowe wydarzenie, które na 4 dni zamieni stadion w prawdziwe święto słowa pisanego i obrazu.

Na odwiedzających czekać będzie ponad 250 wystawców z Polski i zagranicy, prezentujących szeroki wachlarz książek, czasopism, gier planszowych, komiksów i innych mediów. Oprócz tego będzie można wziąć udział w spotkaniach autorskich ze znanymi pisarzami, dziennikarzami, youtuberami i influencerami, panelach dyskusyjnych poświęconych aktualnym tematom z branży wydawniczej i medialnej, jak również warsztatach dla dzieci i młodzieży, a także dla dorosłych.

Więcej informacji o targach VIVELO można znaleźć na stronie imprezy.