Naturalna pielęgnacja dla dzieci od Hagi Baby

2019-05-17 14:52

Hagi Baby to nowa, polska marka kosmetyków naturalnych przeznaczonych do pielęgnacji dzieci. Wyodrębniła się z Hagi Cosmetics jako oddzielna linia produktów dla dzieci. Wszystkie kosmetyki oparte są na surowcach, których podstawę stanowią oleje roślinne bogate w składniki odżywcze.

Hagi Baby
Autor: materiały prasowe

Założycielki firmy postawiły na prostą pielęgnację, w skład której wchodzi pięć bazowych produktów. Kosmetyki Hagi Baby zostały stworzone przez kobiety, które same są mamami. Produkty są bezpieczne dla dzieci, powstały przy udziale specjalistów: kosmetologów, pediatrów i chemików.

Produkty Hagi Baby powstały z potrzeby naturalnej pielęgnacji dla najmłodszych. Jedna z założycielek firmy stworzyła linię kosmetyków dziecięcych dla swojego synka. Postanowiła zrobić dla niego najlepsze z możliwych kosmetyków i tak powstało Hagi Baby. Połączyła dobre składniki pochodzenia naturalnego z ideą prostej pielęgnacji. Pięć podstawowych produktów było wystarczającą bazą do zadbania o higienę i pielęgnację malucha.

Inspiracją do stworzenia kosmetyków dla dzieci była Matka Natura wraz ze swoim bogactwem naturalnych surowców. Podstawę produktów Hagi Baby stanowią oleje roślinne obfitujące w składniki pielęgnacyjne o delikatnych właściwościach odżywczych. Receptura każdego z kosmetyków Hagi Baby została oparta o inny olej roślinny. W produktach znajdziemy między innymi: delikatny olej z pestek moreli, olej ryżowy chroniący skórę przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi, olej konopny łagodzący podrażnienia czy makowy zabezpieczający skórę przed utratą wody.

W skład podstawowej linii Hagi Baby wchodzą:

  • Naturalne mydło dla dzieci z olejem ryżowym - prawdziwa, tradycyjna kostka, wyprodukowana ręcznie z olejów roślinnych - ryżowego, kokosowego, rycynowego, z pestek moreli, oliwy z oliwek, i z organicznego masła kakaowego. Kosmetyk przeznaczony jest do mycia ciała podczas kąpieli.
  • Krem pod pieluszkę z olejem konopnym - ten krem to odpowiedź na dużą potrzebę małego człowieka. Użyty przy każdym przewijaniu chroni wrażliwą skórę przed podrażnieniem. Krem zawiera olej ze słodkich migdałów i z konopi siewnej, masło shea oraz lanolinę.
  • Naturalny krem do buzi i ciała z olejem morelowym - trzy niezwykle delikatne oleje: morelowy, ryżowy i makowy spotkały się w tym kremie, by odpowiedzieć na potrzebę pielęgnacyjną małego człowieka. Starannie dobrane składniki: masło shea i kakaowe, żel z aloesu, d-pantenol oraz skwalan, a także cenne ekstrakty z bawełny i bławatka zapewniają odpowiednie nawilżenie oraz ochronę wrażliwej skóry.
  • Oliwka do ciała z olejem makowym - oliwka Hagi Baby powstała, żeby umilić i ułatwić rytuały masowania i głaskania niemowlaka. Frakcja oleju oliwkowego i kokosowego stanowią lekką bazę. Oleje morelowy, makowy i jojoba zmiękczają i natłuszczają skórę.
  • Naturalny żel do ciała i włosów z olejem ze słodkich migdałów - Do mycia, pluskania, zabawy. Do wygłupów w kąpieli. Do ciałek zupełnie małych, tych większych oraz bardzo dużych. Do włosków, których prawie nie ma i gęstych czupryn. Zawiera bardzo delikatne środki myjące pochodzące z kokosa, olej ze słodkich migdałów, inulinę, d-pantenol i żel z aloesu oraz cenne ekstrakty z bawełny i bławatka.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza