Nowa Klinika Medycyny Estetycznej już otwarta!

2019-09-26 16:00

Dr Szczyt to chirurg plastyk, który w swojej klinice od ponad 15 lat pomaga kobietom i mężczyznom, którzy zmagają się z defektami ciała. Teraz, wspólnie ze swoim wieloletnim współpracownikiem i przyjacielem dr Michałem Charytonowiczem, otwiera ultranowoczesną klinikę, w której pacjenci objęci zostaną holistyczną opieką - od innowacyjnej kosmetologii, przez szeroki zakres zabiegów anti-aging, najwyższej jakości medycynę estetyczną po chirurgię plastyczną.

Nowa Klinika Medycyny Estetycznej już otwarta!
Autor: Backstage PR

Nowa klinika to wspaniały budynek usytuowany w zacisznej okolicy, przy ul. Waflowej 7a w Warszawie. Dla pacjentów przygotowano dwie supernowoczesne sale operacyjne, wygodne pokoje pooperacyjne dla 10 osób oraz jednoosobową salę VIP. Z myślą o komforcie gości w otoczeniu kliniki zaprojektowano ogród. Placówka została wyposażona w sprzęt gwarantujący opiekę na najwyższym, światowym poziomie. O komfort pacjentów dba zespół doświadczonych, cenionych lekarzy i niezwykle profesjonalny personel medyczny.

Klinika dr Szczyt
Autor: Backstage PR

Wśród zabiegów, które oferuje klinika pojawiły się również nowe, bardzo ważne usługi. Kobiety, które są obarczone genetycznie, mogą w nowej klinice poddać się profilaktycznej mastektomii piersi.

dr Michał Charytonowicz

Nowa klinika to również nowe usługi, w tym zabiegi kosmetyczne i medycyna estetyczna. Ważnym obszarem, również pod kątem edukacji i pomocy, jest dla nas temat profilaktycznych mastektomii, na które decyduje się coraz więcej kobiet

Doktor Szczyt zasłynął w programie "Sekrety chirurgii" jako lekarz medycyny estetycznej, który pomagał Polakom walczyć z kompleksami. "Naprawiał" ciało zniszczone wypadkami, wrodzone defekty, a także pomagał kobietom powrócić do formy sprzed ciąży - usuwając blizny po cc, redukując nadmiar skóry, poprawiając biust po karmieniu, a także przeprowadzając operacje w zakresie ginekologii estetycznej.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza