PORÓD: Mila Kunis urodzi dziecko w domu i bez znieczulenia [FILM]

2014-09-17 18:48

Mila Kunis niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko. Gwiazda już teraz przygotowuje się do porodu i planuje jego przebieg. Zamierza rodzić w domu i bez znieczulenia.

PORÓD: Mila Kunis urodzi dziecko w domu i bez znieczulenia [FILM]
Autor: Instagram Mila Kunis już zaczęła planować poród pierwszego dziecka. Zdjęcie: Instagram

Mila Kunis, aktorka znana m.in. z filmu "Czarny łabędź" czeka na narodziny swojego pierwszego dziecka. Hollywoodzka gwiazda, która od 2 lat jest związana z Ashtonem Kutcherem, byłym mężem Demi Moore, lada dzień zostanie mamą, więc chce się przygotować do porodu jak najlepiej.

Eva Mendes urodziła! Ryan Gosling został ojcem [FILM] >>

Poród w stylu gwiazdy

Według doniesień amerykańskiego magazynu "Life & Style" Mila Kunis planuje urodzić dziecko w domu. Poród ma być naturalny i bez znieczulenia. Aktorka chce, by narodziny jej dziecka przebiegały zgodnie z naturą i były niezapomnianym wydarzeniem. Nie oznacza to jednak, że nie boi się porodu.

- Mila bardzo stresuje się przed porodem. Gdy dziecko się urodzi zarówno ona, jak i Ashton będą bardzo ostrożni - powiedział informator magazynu.

Liv Tyler jest w CIĄŻY! Gwiazda spodziewa się drugiego dziecka >>

Bez wątpienia w trakcie porodu gwieździe będzie towarzyszył lekarz. Na razie nie wiadomo, czy Ashton Kutcher będzie obecny przy narodzinach dziecka.

Agencja TVN/x-news
Nasi Partnerzy polecają