PRZYGOTOWANIA DO PORODU: Aleksandra Kurzak, śpiewaczka operowa, opowiada o swoich przygotowaniach do porodu

2014-01-27 12:51

Na zajęcia do szkoły rodzenia warto się wybrać w każdym momencie ciąży – nawet tuż przed samym rozwiązaniem. Przykładem Aleksandra Kurzak, znana śpiewaczka operowa, która na miesiąc przed planowanym terminem porodu postanowiła przygotować się do niego i skorzystać z fachowych rad położnych ze szkoły rodzenia. Zobacz, jak artystka przygotowuje się do porodu.

przygotowania do porodu aleksandra kurzak spiewaczka operowa o swoich przygotowaniach do porodu
Autor: x-news

Okazuje się, że na przygotowania do porodu nigdy nie jest za późno – w każdym momencie ciąży można wybrać się do szkoły rodzenia. Z takiego założenia wyszła śpiewaczka operowa Aleksandra Kurzak, która termin porodu ma wyznaczony na 7 lutego, a więc już za dwa tygodnie! Ponieważ przyszła mama przez cały okres ciąży była bardzo aktywna zawodowo – koncertowała, uczestniczyła w próbach, wyjeżdżała za granicę – dopiero teraz, tuż przed porodem mogła skorzystać z szybkiego kursu przygotowującego do porodu i opieki nad dzieckiem.

Śpiewaczka spotkała się z Katarzyną Olubińską z "Dzień Dobry TVN" w szkole rodzenia i opowiedziała reporterce o przygotowaniach do porodu. Artystka zwierzyła się, że urodzi dziewczynkę i zdradziła, czy chciałaby, żeby jej dziecko zostało śpiewakiem.

Dzień Dobry TVN/x-news
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza