Schudnij do lata! Tylko do 23 marca wiosenna promocja na dietę online

2020-03-20 9:01

Platforma dietetyczna „Jesz co lubisz” w najbliższych dniach ma do zaoferowania specjalną ofertę wiosenną na programy dietetyczne online. Oferuje pakiety na 3 miesiące w cenie 2 miesięcy. Wiosenna oferta będzie obowiązywać w dniach 20-23 marca.

Promocja Jesz Co Lubisz
Autor: redakcja

Dzięki „Jesz co lubisz” można schudnąć bez wyrzeczeń, głodzenia się i rezygnacji z ulubionych produktów, można też zbilansować dietę dla siebie i rodziny. Platforma oferuje 13 typów diet, a jej użytkownik otrzymuje w ramach wybranej diety szczegółowy jadłospis - dopasowany do jego potrzeb, preferencji i stylu życia. Dodatkowo ma zapewnioną opiekę dietetyka, psychodietetyka i specjalisty ds. żywienia sportowego – wszystko to online, bez wychodzenia z domu.

Platforma jest wygodna w użytkowaniu. Pozwala monitorować na bieżąco dietę i jej efekty, a skomponowane listy zakupowe ułatwiają zaopatrzenie się w odpowiednie produkty. Dodatkowo zapewnia przypomnienia o godzinie posiłku, analizę osiągniętych wyników oraz opcje tworzenia własnych dań, wymiany składników lub całych posiłków w ramach diety. Oferuje też skomponowanie programu dietetycznego dla całej rodziny. W jej bazie znajduje się ponad 2000 zdrowych przepisów.

Zachęcamy do skorzystania z oferty. Więcej na stronie: jeszcolubisz.pl