Śmiało! Idź pod prąd - weź udział w XV konferencji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

2019-10-21 14:53

Zbliżająca się XV Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet będzie dotyczyła odwagi w biznesie i w życiu. To cecha, którą da się wypracować. Chcesz wiedzieć, jak to zrobić? Weź udział w konferencji organizowanej przez Sieć Przedsiębiorczych Kobiet.

konferencja SPK
Autor: materiały prasowe

Kiedy stoimy przed trudnym wyborem w życiu zawodowym lub prywatnym, najczęściej mamy dwie możliwości – albo zdecydujemy się odważyć i zaryzykować albo zrezygnować. Teoretycznie łatwiej jest odpuścić. Pojawia się bowiem strach przed nieznanym, który nakłania do wycofania się, ucieczki. Chcemy uchronić się przed nieprzyjemnymi odczuciami, więc unikamy trudnych sytuacji.

Odwaga jest aktem świadomego wyboru, decyzją o pokonaniu własnego strachu i opuszczeniu swojej strefy komfortu. I właśnie do tego Sieć Przedsiębiorczych Kobiet chce inspirować. Pomóc wypracować wewnętrzną, emocjonalną odwagę do podejmowania decyzji, które z pozoru są trudne, ale przynoszą zdecydowanie bardziej obfite owoce.

Najbliższa konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet poświęcona jest odwadze w biznesie i w życiu, w którym konieczne jest dokonywanie trudnych wyborów i porzucanie starych metod działania. Wykłady praktyków, warsztaty i historie bohaterek Be the Change pozwolą nam wspólnie zmierzyć się z wyzwaniem, jakim jest tworzenie na co dzień świata, w którym chcemy żyć. XV konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet odbędzie się 30 października 2019 roku w Warszawskim Centrum Konferencyjnym POLIN.

Każdy z prelegentów swój wykład wzbogaci o własne doświadczenia z życia zawodowego, ale i prywatnego. Tym samym będziemy mogły przekonać się, że niezależnie od tego na jakim etapie życia się znajdujemy i jak wygląda nasza kariera zawodowa, nasze życie składa się z codziennych wyborów. Tylko od nas zależy czy będziemy miały odwagę podejmować wyzwania, które pozwalają się rozwijać i iść do przodu.

Serdecznie zachęcamy Was do wzięcia udziału w XV Konferencji. Oprócz tego, że będzie to jak zwykle wspaniała okazja do networkingu i poznania nowych ludzi, gwarantujemy Wam ogromną dawkę inspiracji, motywacji i siły do działania. Nie może Was zabraknąć z nami tego dnia!

Szczegółowy program, informacje o prelegentach, opinie uczestniczek poprzednich edycji Konferencji oraz bilety znajdziecie klikając tutaj.