UBRANIA DLA DZIECI: ile pieniędzy wydają na nie gwiazdy? [FILM]

2014-09-23 15:28 Kinga Molenda
UBRANIA DLA DZIECI: ile pieniędzy wydają na nie gwiazdy? [FILM]
Autor: x-news Gwiazdy wyjawiły, ile pieniędzy są w stanie wydać na ubrania dla dzieci

Ile pieniędzy wydają gwiazdy na ubrania dla dzieci? Omenaa Mensah, Agata Rubik, Dorota Gardias, Viola Kołakowska i Monika Mrozowska wyjawiły, czy przeznaczają majątek na ubrania dla dzieci.

Mówi się, że mamy są w stanie wydać znacznie więcej pieniędzy na ubrania dla dzieci niż dla siebie. Czy tę teorię potwierdzają także gwiazdy, które są matkami? Omenaa Mensah, Agata Rubik, Dorota Gardias, Viola Kołakowska i Monika Mrozowska pojawiły się na otwarciu butiku z dziecięcą odzieżą i zdradziły w rozmowie z "Dzień dobry TVN", ile pieniędzy są w stanie wydać na ubrania dla dzieci.

DZIECI GWIAZD szturmują świat mody. Syn Davida Beckhama zarobił już... milion dolarów [FILM] >>

Ubrania dla dzieci: gwiazdy wydają majątek?

Mogłoby się wydawać, że znane gwiazdy faktycznie wydają fortunę na ubrania dla dzieci. Okazuje się, że nie wszystkie, bo Omenaa Mensah ma zupełnie inne podejście. Ona sama przyznała, że nie zdarzyło się jej wydać astronomicznej kwoty na ubrania dla córki z jednego względu - dzieci po prostu szybko wyrastają ze swoich ubranek.

Z kolei Agata Rubik jest w stanie wydać majątek na edukację, która w przyszłości zaprocenuje. Na ubrania nie wydaje dużo pieniędzy. Całkiem inne podejście ma Dorota Gardias, która otwarcie przyznaje, że sama nic prawie sobie nie kupuje i przeznacza wszystkie pieniądze na stroje dla córeczki.

Co ciekawe, córka Doroty Gardias ma własną projektantkę, która tworzy jej najmodniejsze ubranka!

Gwiazdy korzystają z usług surogatki? [FILM] >>

Dzień Dobry TVN/x-news
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE