WOŚP i Lipton znów zapraszają na herbatę!

2014-12-15 13:45

Marka Lipton ponownie zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W zeszłym roku część dochodu ze sprzedaży limitowanej edycji herbaty Lipton Yellow Label w specjalnych opakowaniach zaprojektowanych przez Jurka Owsiaka marka Lipton przekazała na rzecz WOŚP. W tym roku Lipton wspólnie z miłośnikami herbaty w Polsce chce powtórzyć ten sukces. Zagrajmy więc razem!

WOŚP
Autor: materiały prasowe

Polakom herbaty Lipton od zawsze kojarzyły się z bogatym smakiem oraz wybornym aromatem. Kiedyś były symbolem luksusu, przywożone z zagranicznych wojaży i otrzymywane w paczkach. Od 20 lat bez problemu można je kupić w każdym sklepie w Polsce (w hipermarketach, supermarketach, dyskontach i tradycyjnych sklepach). Lipton to niekwestionowany lider* wśród herbat najchętniej kupowanych przez Polaków. Dlaczego tak nam smakuje?

- Lipton Yellow Label swój doskonały smak, kolor i aromat zawdzięcza wysokiej jakości kompozycji herbaty, która zawiera tylko najdelikatniejsze liście i pąki z krzewów herbacianych Camelia Sinensis, pochodzących z plantacji Liptona w Kenii, Indii i Indonezji - wyjaśnia Andrzej Sobolczyk, Brand Manager marki Lipton.

Lipton i WOŚP po raz drugi razem

W zeszłym roku po raz pierwszy marka LIPTON zagrała z Wielka Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku ponownie angażuje się w akcję, która ma na celu podtrzymać wysokie standardy leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz zapewnić godną opiekę medyczną seniorów. – Zarówno Lipton, jak i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy są markami pełnymi optymizmu. Doceniamy wielką społeczną siłę, morze optymizmu i ogromną chęć pomaganiu drugiemu człowiekowi, jaka tkwi w działaniach Jurka Owsiaka i jego Orkiestry. Zeszłoroczny sukces naszej wspólnej akcji sprawił, że i w tym roku pragniemy wraz ze wszystkimi miłośnikami herbaty w Polsce zagrać razem z WOŚP! - dodaje Andrzej Sobolczyk, Brand Manager marki Lipton.

Każdy może pomóc

W niemal każdym sklepie w Polsce od początku grudnia można kupić limitowaną edycję herbaty Lipton Yellow Label, którą szczególnie upodobali sobie Polacy. Na paczkach widnieją kolorowe motywy, przypominające witrażyki oraz logo WOŚP. Kartonik hebaty z limitowanej serii Yellow Label zaprojektował Jurek Owsiak. Produkty Lipton Yellow Label dostępne są w opakowaniach: 50, 75, i 100 torebek. Część dochodu ze sprzedaży herbat zostanie przekazana na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

* Marka Lipton jest liderem sprzedaży wartościowej w segmencie herbat w Polsce wg danych sprzedażowych Nielsen (MAT AS’14)

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza