Zobacz 9 miesięcy CIĄŻY w niezwykłym TELEDYSKU Toma Fletchera!

2014-05-09 15:20

Ciąża to magiczny czas, który jest wspominany do końca życia jako niezwykłe doświadczenie. W ciekawy sposób te 9 miesięcy upamiętnił Tom Fletcher, członek brytyjskiego zespołu McFly. Obejrzyj niezwykły teledysk o ciąży jego żony.

teledysk
Autor: youtube

Teledysk „From Bump To Buzz” do piosenki „Something New” zaczął powstawać, gdy brytyjski muzyk Tom Fletcher i jego żona Giovanna Falcone dowiedzieli się, że zostaną rodzicami. Artysta postanowił w nietypowy sposób upamiętnić tę ciążę – przez całe 9 miesięcy kręcony był teledysk, ukazujący rosnący ciążowy brzuszek. Na końcu wideo żona muzyka pokazuje się z noworodkiem na rękach. Buzz Michelangelo urodził się 13 marca 2014 roku.

Obejrzyj to wzruszające wideo pokazujące całą ciążę w 3 minuty:

Tom Fletcher jest jednym z wokalistów i gitarzystą poprockowego zespołu brytyjskiego McFly. Jest też autorem tekstów dla zespołu i dla innych artystów. Pisze książki dla dzieci. Zagrał też samego siebie w filmie „Całe szczęście”.

Mjakmama24.pl
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza