Córka naszej idolki z dzieciństwa to już dorosła kobieta. Wygląda jak kopia swojej mamy!

2024-02-08 14:16

Czas leci nieubłaganie. Wiele gwiazd, które w młodości podziwiali millenialsi, ma już dorosłe dzieci. Jedną z takich idolek z dawnych lat jest Reese Witherspoon. Gwiazda, choć wciąż wygląda fenomenalnie, ma już 25-letnią córkę i 21-letniego syna. Jej dzieci wyglądają jak kopie swojej matki.

Reese Witherspoon w filmie Legalna blondynka
Autor: Instagram/ @reesewitherspoon Reese Witherspoon w filmie "Legalna blondynka"

Gdy Reese Witherspoon występowała w kultowej komedii "Legalna blondynka" miała już 2-letnią córkę, Avę. W roku w którym nagrywano sequel tego hitu, urodziła z kolei syna, Deacona. Aż ciężko uwierzyć, że było to 21 lat temu. 

Przeczytaj też: Gwiazdy, które wcześnie zostały mamami [najmłodsze miały 17 lat!]

Spis treści

  1. Reese Witherspoon ma trójkę dzieci
  2. Wczesne macierzyństwo
Te Polki rozkochały w sobie światowe gwiazdy! Piękności, dla których głowę stracili popularni na całym świecie celebryci

Przeczytaj: Kiedy jest najlepszy czas na dziecko? Naukowcy to wiedzą

Reese Witherspoon ma trójkę dzieci

Reese Witherspoon poznała ojca swoich dzieci, aktora Ryana Phillippe'a na własnym przyjęciu urodzinowym mając 21 lat. Rok później para się zaręczyła, a w 1999 roku wzięła ślub. Tego samego roku przyszła na świat ich pierwsza córka Ava. Para, która rozwiodła się w 2007 roku ma też wspólnego syna Deacona. 

W 2011 roku Reese ponownie wyszła za mąż. Małżeństwo także nie przetrwało jednak próby czasu. Z tego związku Reese ma 11-letniego syna o imieniu Tennessee. Z ojcem chłopca aktorka rozwiodła się w zeszłym roku. 

Od zawsze jednak filmowa "Legalna blondynka" podkreślała, że to właśnie macierzyństwo jest w jej życiu najważniejsze. 

- Mam wrażenie, że to właśnie dzięki temu budzę się co rano. To nie filmy ani moja praca, tylko moje dzieci – powiedziała swego czasu w programie The Drew Barrymore Show. - Bycie mamą jest naprawdę wspaniałe. To duża część mojego życia. Powiedziałabym, że to najważniejsza część mojego życia - podkreślała Witherspoon.

Wczesne macierzyństwo

Gdy Reese została mamą po raz pierwszy miała zaledwie 23 lata. Jak sama dziś wspomina, był to dla nie ekscytujący, ale i przerażający moment.

- Jeśli mam być szczera, byłam przerażona. Zaszłam w ciążę, gdy miałam 22 lata i nie wiedziałam, jak pogodzić pracę z macierzyństwem – powiedziała Witherspoon w programie Drew Barrymore. 

Ava sama ma teraz 24 lata i wygląda zupełnie jak jej matka — do tego stopnia, że ​​zarówno Witherspoon, jak i Ava żartowały z tego w wywiadach.

„Jestem z niej taka dumna. Naprawdę daje radę. Jestem pewna, że ​​nie jest łatwo wyglądać dokładnie tak jak twoja mama” – mówiła aktorka w wywiadzie dla magazynu InStyle.

Sama Ava wspominała niejednokrotnie na łamach mediów, że obydwie z mamą ​​mają tendencję do ubierania się podobnie, nawet gdy są osobno. „Pytamy przez telefon: 'Co masz na sobie? Och! To dziwnie podobne'” – opowiadała.

Ava i Witherspoon mają bardzo bliskie relacje i często publikują razem wspólne zdjęcia na Instagramie. Zawodowo jednak córka znanej mamy nie poszła w jej ślady. Pracuje jako modelka. 

Starszy syn aktorki w 2022 roku skończył liceum. Choć zagrał w jednym z młodzieżowych hitów Netflixa - "Jeszcze nigdy", to aktorstwo nie jest jego marzeniem. 21-latek rozpoczął już karierę producenta muzycznego.