Dereszowska pokazuje brzuch po ciąży, a Lewandowska dopinguje

2021-12-20 11:23

Anna Dereszowska, swoje trzecie dziecko urodziła już po 40-tce. Być może dlatego, że aktorka jest już świadomą i spełnioną kobietą, często podkreśla, że nie zamierza brać udziału w wyścigu o idealne ciało tuż po ciąży. Mimo to, aktorka wróciła do ćwiczeń. Ostatnio pokazała swój brzuch na Instagramie, co zachwyciło Anne Lewandowską.

Anna Dereszowska i Anna Lewandowska
Autor: kolaż mjakmama24.pl/ TOMASZ RADZIK/ SUPER EXPRESS/ MARCIN WZIONTEK/ SUPER EXPRESS

Nasz rodzimy showbiznes przeżywa teraz istny baby boom. Jedną z gwiazd, która niedawno urodziła i chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami jest Anna Dereszowska. To już trzecie dziecko aktorki, a tym bardziej wyjątkowe, że jak podkreśla sama gwiazda, jest urodzone po czterdziestce

Aktorka jest świadomą i spełnioną kobietą i często podkreśla, że walka o idealne ciało tuż po ciąży nie jest dla niej. Gwiazda co prawda wróciła do ćwiczeń, ale nie jest to dla niej najistotniejszy cel.

Zobacz też: Brzuch przed i po porodzie niewiele się różni [GALERIA]

Niedawno opublikowała zdjęcie na swoim Instagramie, na którym ćwiczy w stroju całkowicie odsłaniającym brzuch. W opisie jednak nie ma żadnych motywujących przesłań, a jedynie zachęcenie do rozmowy z obserwatorami na temat... programów w telewizji. 

Ponieważ aktorka ćwiczy na zdjęciu, z chęcią skomentowała je Anna Lewandowska. Gwiazda fitnessu często dopinguje koleżanki z showbiznesu, które po ciąży podejmują aktywność fizyczną w dość krótkim czasie od porodu. Jej krótki komentarz - "????" był zapewne dowodem uznania.

Zobacz też, jak wyglądają brzuchy innych mam po ciążach: